Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

ІДЕАТОН ВІДНОВЛЕННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СИЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Настав час перетворити мрії на дієві проекти!

НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ СІЛ та СЕЛИЩ ГРОМАДИ!

Вам цікаво вирощувати городину займатись ії переробкою?

ВИ шукаєте нові можливості для самозайнятості або відкриття власної справи у рослинництві, агропереробці, послугах, креативних студіях та туризмі?

ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?

ВИ бажаєте включити ВАШУ ідею . . . → Read More: ІДЕАТОН ВІДНОВЛЕННЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ СИЛЬНОЇ ГРОМАДИ

2023 рік — підсумки дій ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ГО ФРММ)

Діяльність ФРММ відбувалась у Миколаївській Вознесенській, Березанській, Коблівській Новоодеській, Єланецькій, Бузькій, Олександрівській громадах за напрямками:

Демократія участі для місцевого розвитку та відновлення.Розвиток туризму на основі нематеріальної культурної спадщини громад.

Основні наші перемоги та відкриття року восьми громадах Миколаївщини

Зелене відновлення у Бузькій, Вознесенській та Олександрівській громадах.

У 2023 році для жителів трьох громад  зелене . . . → Read More: 2023 рік — підсумки дій ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ГО ФРММ)

Круглий стіл за підсумками проєкту з інтеграції ВПО у трьох громадах (Анонс )

Представники місцевого самоврядування, громадських рад ВПО , активісти, медіа та новосельці Вознесенської, Березанської та Коблівської громад!

Запрошуємо ВАС о 11-00  , у вівторок 9 квітня 2024 р в Офіс відновлення Вознесенської громади (Вознесенська міська рада, пл Центральна , буд 1 м. Вознесенськ).

У дружньому колі ми узагальнемо  практики, дієві механізми/інтструменти інтераціїї ВПО у . . . → Read More: Круглий стіл за підсумками проєкту з інтеграції ВПО у трьох громадах (Анонс )

Громадська рада відновлення та зростання Коблівської громади

Настав час перетворити мрії на дієві проекти!

НЕБАЙДУЖІ  ЖИТЕЛІ   КОБЛІВСЬКОЇ  ГРОМАДИ!

ЯК ЩО:

ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?ВИ бажаєте включити ВАШУ ідею у План відновлення громади?ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?

Тоді  запрошуємо Вас 5.04.2024 о 9:30, на зустріч ініціаторів формування “Громадської ради відновлення та зростання Коблівської громади”-як механізму . . . → Read More: Громадська рада відновлення та зростання Коблівської громади

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

27 березня в УКРІНФОРМ відбулась презентація напрацювань проєкту «Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян» за підтримки  Уряду Великої Британії, який був реалізований у 5 пілотних територіальних громадах Чернігівської, Харківської, Миколаївської, Херсонської та Луганської областях.

Презентація      Відео прес-конференції    Буклети. Залучення громадян до відновлення

Доповідачами на прес-конференції були:

Наталія Дрозд – керівниця проєкту, . . . → Read More: У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах