Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

2021 рік — підсумки дій ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Діяльність ФРММ відбувалась у м Миколаєві та 9-ти територіальних громадах (ТГ) Миколаївщини за двома напрямками.  Звіт.  А саме:

Місцева демократія  і сталий розвиток; Туризм спадщина, творчість.

Відповідні «Меморандуми про співпрацю» підписані з головами миколаївської, вознесенської, березанської, галицинівської, коблівської, кам’ямостівської, радсадівської, мішково- погорілівської, снігурівськоїму та новодеської ТГ. 

Основні наші «перемоги» та відкриття року за згаданими напрямками

. . . → Read More: 2021 рік — підсумки дій ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Виклики та шляхи до Мішково — Погорілівської ЕКО — громади

Обговорили представники органів місцевого самоврядування, громадськості з експерами коаліції “Громадська префектура” на нараді, що відбулась 14 січня у приміщені сільради.

Експертка ФРММ та методистка коаліції #ГромадськаПрефектура Тетяна Золотухіна так прокоментувала презентований   Пакет документів —  результати громадської експертизи Стратегії територіальної громади до 2027р.

«..У Стратегії  ОТГ бракує завдань, заходів та проектних ідей щодо вирішення екологічних . . . → Read More: Виклики та шляхи до Мішково — Погорілівської ЕКО — громади

Анонс робочої зустрічі з формування Мішково — Погорілівської ЕКО — громади

Запрошуємо представників медіа, органів місцевого самоврядування, громадськості сільської громади взяти участь у засіданні  робочої зустрічі.

Робоча зустріч відбудеться у п’ятницю 14 січня 2012 р. о 10-00 у приміщені виконкому сільської ради (вул. Миру, буд. 38. с. Мішково — Погорілове).

Питання програми зустрічі :

По — перше, обговорення висновків в громадської експертизи:

Стратегії територіальної громади . . . → Read More: Анонс робочої зустрічі з формування Мішково — Погорілівської ЕКО — громади

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Команда ГО «Фонд розвитку м.Миколаєва» вітає з Новим роком та Різдвом Христовим! Та бажає  вам душевного спокою в житті, гармонії, стабільності в сім’ї і успіхів на роботі. Будьте здорові, щасливі, активні, наповнені радістю і благополуччям!

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; }

Від активістів до ЕКО-АМБАСАДОРА вулиць, кварталів, сіл

Такий шлях розпочали громадські активісти у «Школі громадянської дії» у Снігурівській міській громаді

 

На першому навчанні 17 грудня 2021 р  експертка ФРММ та методистка коаліції «Громадська Префектура» Тетяна Золотухіна:

Ознайомила з можливостями інструментів місцевої демократії; Презентувала стан їх наявності у 5-ти  громадах Миколаївщини; Запросила зацікавлені сторони ТГ до їх формування як  місцеві НПА:

«Громадські . . . → Read More: Від активістів до ЕКО-АМБАСАДОРА вулиць, кварталів, сіл