Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Експерти – коучі у команду проєкту «Туризм, спадщина и творчість» (THC)- додатковий набір

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує додатковий  конкурс на заміщення вакансій у команду транскордонного проєкту #THC.

Реліз та презентація проєкту та сторінка проекту додаються.

Об’єм послуг на 2021 р:

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Експерти – коучі у команду проєкту «Туризм, спадщина и творчість» (THC)- додатковий набір

Громадські обговорення проекту Стратегії Березанської – ЕКО — громади

Збір пропозицій від усіх мешканців як центру та сіл селищної громади триває з третього липня по третє серпня 2021 р. на сторінці офіційного сайту селищної ради.

Згідно розпорядження селищного голови  усі пропозиції та зауваження вони будуть  узагальнено та  розглянуто на відкритому засіданні Стратегічної ради.

Таким чином буде підготовлено для винесення на розгляд серпневої сесії селищної . . . → Read More: Громадські обговорення проекту Стратегії Березанської – ЕКО — громади

Проект Стратегії Березанської – ЕКО — громади

Саме це розробила та погодила для винесення на громадські слухання та сесію Стратегічна рада Березанської селищної громади на черговому засіданні, що відбулась 1 липня 2021 р.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Проект Стратегії Березанської – ЕКО — громади

У Миколаєві пропонують регламентувати інструменти місцевої демократії

 

 

 

 

Місцеві ініціативи — це можливість громадян самостійно підготувати письмову пропозицію (питання/проєкт рішення), яку обов’язково буде розглянуто на засіданні відповідної місцевої ради.

Наразі в Миколаєві відсутній офіційний документ, що регламентує подібні дії громадян. Розуміючи даний факт потягом 2019 року за експертним супроводом ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та коаліції «Миколаївська Регіональна . . . → Read More: У Миколаєві пропонують регламентувати інструменти місцевої демократії

Як сформувати причорноморський кластер «Скіфський Всесвіт» (пост-реліз Школи креативного туризму»)

Фото випускників червневого раунду

Відповіді на ці питання шукали 46 місцевих краєзнавців, художників, народних ремісників, популяризаторів традиційної кухні, виноробства, організаторів тематичних фестивалів з м Миколаєва та 8-ми громад Миколаївщини. 

Творчій пошук відбувався під час травневого та червневого поглиблених дев’ятиденних раундів тренінгу «Школи креативного туризму», який відбувся у приміщенні музею археології Миколаївського національного університету ім . . . → Read More: Як сформувати причорноморський кластер «Скіфський Всесвіт» (пост-реліз Школи креативного туризму»)