Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

В Києві відбудеться Підсумкова конференція «Практики впровадження електронного урядування в Україні на регіональному рівні організацій – партнерів МФ «Відродження»

Вівторок, 29 жовтня 2013 року, 9:00

29-30 жовтня в місті Києві відбудеться Підсумкова конференція «Практики впровадження електронного урядування в Україні на регіональному рівні  організацій – партнерів МФ «Відродження». Захід проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На конференції буде розглянуто:

 • Розвиток електронного урядування в Україні
 • Досвід впровадження інформаційних технологій
 • Інформаційне суспільство: Україна і світ. Східне партнерство
 • Програма розвитку сфери ІКТ в Україні
 • Підведення підсумків роботи Міжнародного фонду «Відродження» в напрямку е-урядування
 • Презентація проміжних результатів оцінки напрямку “електронне урядування / електронна демократія” МФ «Відродження»  за 2005 — 2012 рр.
 • Стратегія підтримки напрямку електронного урядування  в Україні з боку міжнародних  фондів та програм
 • Покращення якості надання послуг у соціальній сфері за допомогою впровадження е-врядування та електронні послуги для населення та бізнесу
 • Е-врядування в житлово-комунальному господарстві: нові шляхи розвитку територій
 • Економічні аспекти діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування та застосування електронних засобів для ефективного управління комунальною та державною власністю
 • ІКТ як засіб відкритості та інформаційного забезпечення діяльності органів влади

 

Також, 29 жовтня в рамках конференції під час проведення Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні, відбудеться церемонія урочистого нагородження переможців Національного конкурсу впровадження електронного урядування.

Список учасників конференції формуватиметься на конкурсній основі з числа керівників органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій,які мають теоретичні напрацювання чи значний практичний досвід у цій сфері.

Для участі в конференції просимо Вас заповнити анкету в режимі он-лайн за посиланням  АНКЕТА або надіслати анкету в електронному вигляді на адресу e-town@ukr.net до 12.00 18 жовтня 2013 року.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на проживання та харчування, пов’язані із участю в заході, покриватимуться за рахунок організаторів. Витрати на проїзд компенсуються в рамках бюджету заходу.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>