http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Що потрібно для доброї освіти на Березанщині?

 

Це питання запрошуємо обговорити у п’ятницю 27 листопада 2020 р. представників органів місцевого самоврядування, освітян, громадськості сіл Дмирівського старостинського округу на робочої нараді, що відбудеться о 10-00, у приміщенні старостату (вул. Миру, буд 14., c. Димитрівка Березанської селищної ради).

У програмі заходу — обговорення висновків та рекомендацій громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ . . . → Read More: Що потрібно для доброї освіти на Березанщині?

Партнерство ГО ФРММ та Вознесенської міської ради у сфері туризму

19 листопада 2020 р. директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ГО ФРММ) Михайло Золотухін та Вознесенський міський голова Євгеній Величко для розвитку креативного туризму на основі спадщини та культури підписали Меморандум про партнерство та співпрацю».

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Партнерство ГО ФРММ та Вознесенської міської ради у сфері туризму

Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади

Саме такій партнерський проект з модернізації Стратегії ОТГ для розв’язання екологічних проблем селищної Берзанської громади на основі запуску механізмів демократії участі започатковано коаліцією #ГромадськаПрефектура спільно з командою селищного голови та ВГО «Національний екологічний центр України» разом з КУ  РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ».

Презентація проекту 

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади

ГО ФРММ та Березанської ОТГ для стратегічного розвитку туризму та екології

18 листопада 2020 р. директор  ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» ( ГО ФРММ ) Михайло Золотухін та Березанський селищний голова Валерій Хоміцький підписали Меморандум про партнерство та співпрацю».

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: ГО ФРММ та Березанської ОТГ для стратегічного розвитку туризму та екології

Підписанно березанський «Меморандуму про партнерство та співпрацю»

18 листопада 2020 р. з метою успішної реалізації транскордонного проєкту  «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity»(THC) (Subsidy Contract No. BSB 1130) підписано «Меморандум про партнерство та співпрацю».

Меморандум підписали директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло  Золотухін  та Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Підписанно березанський «Меморандуму про партнерство та співпрацю»