http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Підписано меморандум про співробітництво у сфері туризму між громадською організацією «Фонд розвитку Миколаєва» та Миколаївською міською радою

23 жовтня між громадською організацією «Фонд розвитку міста Миколаєва» та Миколаївською міською радою підписано меморандум про партнерство та співпрацю. Документ спрямований на консолідацію зусиль у впровадженні заходів в рамках операційної програми «Басейн Чорного моря» за напрямом «Туризм».

Це міжнародний грантовий проєкт, учасниками якого стали Грузія (м.Тбілісі – головний партнер), Болгарія (м.Добрич) . . . → Read More: Підписано меморандум про співробітництво у сфері туризму між громадською організацією «Фонд розвитку Миколаєва» та Миколаївською міською радою

Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

Біля селищної ради консультанти Миколаївського місцевого центру БВПД та ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» разом з командою селищного голови Олександра Шаповалова організували серію антикорупційних Лікбезів (#лікзбезкорупції) для мешканців.

Біля 156 мешканців отримали правові консультації та інформацію про проект щодо інструментів профілактики корупції у громаді. Також поширювались інформаційні матеріали. А селищний голова презентував плани своєї . . . → Read More: Жовтневі антикорупційні лікбези у Воскресенській ОТГ

У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

   20 жовтня в УНІАН відбулась презентація напрацювань проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який був реалізований у 8 пілотних областях – Чернігівській, Волинській, Львівській, Одеській, Миколаївській, Херсонській, Дніпропетровській, та Луганській за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди. 

 

                 Презентація              Відео прес-конференції   частина 1      частина . . . → Read More: У Києві презентовано напрацювання проекту з впровадження антикорупційних еко-систем в громадах

Стан та перспективи громадських рад на Миколаївщині

Михайло Золотухін директор «Фонду розвитку м.Миколаєва»

За ініціативою херсонського офісу моніторингової місії ОБСЄ в Україні наприкінці вересня поточного року було організовано ряд онлайн зустрічей з керівництвом Фонду розвитку Миколаєва (ФРМ).

Безпосередню участь в діалозі приймав, представник ОБСЄ МікелеРікка, що серед іншого координує питання функціонування інститутів громадянського суспільства на Півдні України. 

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: . . . → Read More: Стан та перспективи громадських рад на Миколаївщині

У Березанській ОТГ розпочато капітальний ремонт дороги Лимани — Вікторівка!

Про що укладено договір на суму 36 млн. гривень між Управлінням інфраструктури Миколаївської ОДА з переможцем тендеру ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50».

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: У Березанській ОТГ розпочато капітальний ремонт дороги Лимани — Вікторівка!