Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

2020 рік — підсумки діяльності ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Згідно річного звіту діяльність ФРММ у 2020 відбувалась  за напрямками:

Ресурсний центр із розвитку місцевої демократії на Миколаївщині; #Громадська префектура для ефективності місцевих бюджетів півдня України; Туризм спадщина, творчість у громадах Миколаївщини.

Основні чотири наші «перемоги»  та відкриття року :

По-перше, Березанської селищної і Коблівської сільської громадах за підтримці МФ «Відродження» налагодили діалог з вирішення викликів . . . → Read More: 2020 рік — підсумки діяльності ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

У Березанській ОТГ відбувся капітальний ремонт дороги Лимани — Вікторівка!

Роботи виконано на суму 36 млн. гривень на виконання п 8.  Додатку 3 рішення. Миколаївської обласної ради №2., від 24.12.2019  що була прийнята за результатами адвокаційної компанії коаліції #ГромадськаПрефектура

в осені 2020 р виконав ремонтні роботи на ділянці дороги Лимани — Вікторівка    

Так в осені 2020 р підрядником  ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» . . . → Read More: У Березанській ОТГ відбувся капітальний ремонт дороги Лимани — Вікторівка!

Інвентаризація потенційних туристичних об’єктів Миколаївщини

Запрошуємо краєзнавців та туристичні агенції з місцевих громад Миколаївщини до партнерства у проекті «Туризм, спадщина і творчість» (далі #THC)!

Саме так:

По — перше, надбання спадщини і творчості Вашої громади має шанс стати складовою туристичного грузино — україно – болгарського кластеру.

По — друге, Ваші туристичні проекти зможуть отримати фінансову, коуч та навчальній підтримку від . . . → Read More: Інвентаризація потенційних туристичних об’єктів Миколаївщини

Проект: «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади» за підтримки МФ «Відродження» та ЄС в рамках грантового компоненту EU4USociety.

Проект: «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади» за підтримки МФ «Відродження» та ЄС в рамках грантового компоненту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Для підвищення спроможності до гармонійного розвитку Березанської  громади  . . . → Read More: Проект: «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО- громади» за підтримки МФ «Відродження» та ЄС в рамках грантового компоненту EU4USociety.

Важливий крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 23 грудня 2020 р. представниками селищної ради, громадськості і освітян Василівського та Краснянського округів, що стали учасниками першої серії робочих нарад у старостинських округах за результатами аудиту коаліції #ГромадськаПрефектура.

Визнав лідерство своїх двох округів, учасники наради звернули на необхідність  продовження діалогу на платформ робочої  групу з представників, округів і центру, що напрацює пропозиції до . . . → Read More: Важливий крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти