http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Знайдемо порозуміння та сплануємо кроки для добрих доріг на Миколаївщині !

 (Практичний кейс вирішення проблеми ефективності управління місцевою дорожньо-транспортною інфраструктурою ) 

 

Проблемна ситуація

Жахливий стан доріг загального користування місцевого значення, зокрема і Березанського району Миколаївської області, демонструє загальнонаціональну проблему.

Реформування дорожньої галузі почалась однією з перших з пакету реформ. На жаль хід впровадження саме цієї реформи не отримало належного розголосу та інформаційної підтримки у порівнянні . . . → Read More: Знайдемо порозуміння та сплануємо кроки для добрих доріг на Миколаївщині !

Спланували спільні кроки для добрих доріг на Березанщині!

Саме для цього нещодавно коаліція #ГромадськаПрефектура зібрала за круглим столом у сесійної залі Березанської районної ради 19 громадських експертів, медіа та представників  органів місцевого самоврядування Березанської, Коблівської ОТГ  і медіа.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Спланували спільні кроки для добрих доріг на Березанщині!

Цикл тренінгів  із застосування сучасних цифрових інструментів для аналізу медичних закупівель  та захисту прав пацієнтів поважного віку

Учбово-методичний центр захисту прав людини HRTC в рамках проекту «Захист прав пенсіонерів та моніторинг бюджетних витрат по COVID-19 громадським префектами у південних областях України» та громадської кампанії «За чесну медицину» запрошує активних громадян з Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей на тренінги із застосування сучасних цифрових інструментів для аналізу медичних закупівель та захисту прав пацієнтів поважного . . . → Read More: Цикл тренінгів  із застосування сучасних цифрових інструментів для аналізу медичних закупівель  та захисту прав пацієнтів поважного віку

Знайдемо порозуміння та сплануємо кроки для добрих доріг на Миколаївщині!

Саме для цього сьогодні 24 липня коаліція #ГромадськаПрефектура зібрала за круглим столом у бізнес — центрі Олександрівський 28 громадських експертів, медіа та представників  органів місцевого самоврядування м/ Миколаєва та Березанської, Вознесенської, Воскресенської, Коблівської ОТГ.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Знайдемо порозуміння та сплануємо кроки для добрих доріг на Миколаївщині!

Знайдемо порозуміння та сплануємо кроки для добрих доріг на Миколаївщині ! ( (Реліз обласного круглого столу )

Саме для цього сьогодні 24 липня коаліція #ГромадськаПрефектура зібрала за круглим столом у бізнес- центрі Олександрівський громадських експертів, медіа та представників САД; ОДА; органів місцевого самоврядування м Миколаєва та Баштанської, Березанської, Вознесенської, Воскресенської, Кобліівської ОТГ.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Знайдемо порозуміння та сплануємо кроки для добрих доріг на Миколаївщині ! ( (Реліз обласного круглого столу )