В офісі ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва" працює приймальня громадян( УГСПЛ) що вівторка з 10.00 до 17.00 попередній запис за телефоном (0512)47-38-79 Новий конкурс грантів "Ефективність, прозорість місцевих бюджетів в Миколаївській і Херсонській областях 2017" Детальніше...

Виртуальная общественная приёмная:

http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Відбудеться прес-конференція «Управління та контроль за коштами місцевих бюджетів Дніпропетровщини при застосуванні програмно-цільового методу».

12 грудня 2017 року, у вівторок, об 14.00 у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбудеться прес-конференція «Управління та контроль за коштами місцевих бюджетів Дніпропетровщини при застосуванні програмно-цільового методу».

. . . → Read More: Відбудеться прес-конференція «Управління та контроль за коштами місцевих бюджетів Дніпропетровщини при застосуванні програмно-цільового методу».

Комментарий А. Ващиленко по итогам ЕГР от 5.12.2017 г.

Эффективность бюджетных программ в Николаеве вполне возможно поставить под контроль общины. Как именно этого добиться мы обсудили на заседании Экспертно-Общественного Совета исполкома Николаевского горсовета 5 декабря 2017 года. Подготовлены и переданы для работы в исполком два готовых проекта местных нормативно-правовых актов: «Про организацию внутреннего контроля в исполнительных органах Николаевского городского совета и в подведомственных бюджетных . . . → Read More: Комментарий А. Ващиленко по итогам ЕГР от 5.12.2017 г.

Бюджет м. Миколаєва: як запровадити дієвий контроль ефективності цільових і бюджетних програм у м. Миколаєві??

 

Процес складання і виконання бюджету Миколаєва потребує більшої уваги для запобігання корупції і підвищення ефективності використання бюджетних коштів. Про це свідчать результати дослідження якості бюджетного процесу і ефективності використання бюджетних коштів, яке проводять громадські експерти ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва». За рейтингом доброчесності запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) плановий бюджет Миколаєва на 2017 р. не . . . → Read More: Бюджет м. Миколаєва: як запровадити дієвий контроль ефективності цільових і бюджетних програм у м. Миколаєві??

Периферійні громади: як забезпечити гармонійний розвиток?

Створені в ході реформи місцевого самоврядування об’єднані територіальні громади (ОТГ) мають у своєму складі неоднорідні за розмірами й, відповідно, можливостями, населені пункти. Як врахувати інтереси їхніх мешканців? Які задіяти ресурси та механізми розвитку периферійних громад? Як забезпечити баланс інтересів між периферійними громадами та центром ОТГ?

фото звіт

. . . → Read More: Периферійні громади: як забезпечити гармонійний розвиток?

«Як запровадити дієвий контроль ефективності бюджетних програм у м. Миколаєві?»

АНОНС

5 грудня 2017 р. о 14-00 (малий зал Миколаївської міської ради, вул. Адміральська 20, м. Миколаїв) відбудеться засідання Експертно-громадської ради виконавчого комітету миколаївської міської ради (далі ЕГР).

Основне питання порядку денного – «Як запровадити дієвий контроль ефективності бюджетних програм у м. Миколаєві?». Доповідач — заступник голови ЕГР, директор ГО «Фонд розвитку . . . → Read More: «Як запровадити дієвий контроль ефективності бюджетних програм у м. Миколаєві?»