http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Делегати 11-ти груп інтересів Березанської ОТГ запропонують Стратегію розвитку

Офіційний статус обранців затверджено розпорядженням селищного голови Валерія Хоміцького № 57 р.  «Про затвердження складу робочої групи з розробки стратегії розвитку Березанської ОТГ» .

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Делегати 11-ти груп інтересів Березанської ОТГ запропонують Стратегію розвитку

Прозорість, муніципальна підтримка приватної і громадської ініціативи стало пріоритетом у Березанської ОТГ!

За рекомендаціями громадського аудиту прозорості, підзвітності та ефективності  управління комунальним майном та розвитку комунальної інфраструктури,селищна рада:

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Прозорість, муніципальна підтримка приватної і громадської ініціативи стало пріоритетом у Березанської ОТГ!

Про річний звіт -2018 р. ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Згідно нещодавно оприлюдненого річного звіту 2018 рік для ФРММ є вдалим. А саме:

По-перше, як аналітична і адвокаційна організація – учасник громадського партнерства «Партнерства за прозорі місцеві бюджети!» http://probudget.org.ua/about/ — координатор міжрегіонального проекту у 16-ті  місцевих громадах (8-ми містах обласного значення та 8-ми-ти об’єднаних територіальних громадах) у 4-х областях України:

Миколаївській, Луганській, Херсонській та Дніпровській . . . → Read More: Про річний звіт -2018 р. ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Обговорено результати громадського аудиту Коблівської та Березанської ОТГ

19 лютого у Березанскій  ради 36 представників органів місцевого самоврядування і громадськості Березанського і Миколаївського  районів за круглим столом обговорили результати громадського аудиту цілісності , прозорості, гармонійності  та ефективності управління комунальним майном та розвитку комунальної інфраструктури Коблівської та Березанської ОТГ.

Незадовго до цієї дати подібний захід пройшов і в Коблівській ОТГ https://koblevo.news/2019/02/14/11113/. Нагадаю, що 29 . . . → Read More: Обговорено результати громадського аудиту Коблівської та Березанської ОТГ

Анонс міжрегіональної конференції з питань ефективності місцевих бюджетів

Дата проведення: Пятниця, Першого березня 2019 р (09-00-17-00).

Місце проведення: Бізнес-центр Олексанрівський (Прес центр, вул. Нікольска 25, м. Миколаїв).

У конференції тему: «Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів 4 областей України» візьмуть участь як громадські експерти з Миколаївської, Дніпропетровської , Луганської, Донецької областей і м. Києва, так і представники:

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Анонс міжрегіональної конференції з питань ефективності місцевих бюджетів