Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Прес-центр #ГромадськаПрефектура.Миколаїв. Засідання №7 Тема: «Як Миколаївська військова адміністрація та ОМС Миколаєва, Вознесенська та Березанки інформували громадян у перший рік війни»

ПРЕС-АНОНС

з 10:00 до 11:30  29 березня 2023 року

29 березня 2023 року відбудеться відкрита нарада ініціативи «За безпеку!» за результатами компанії громадянської дії із забезпечення безпеки цивільного населення Миколаївської області.

Формат: прес-конференція. Доповідачі: Борис Кудар, Тетяна Зелінська, Вячеслав Головченко, Олексій Сидорчук, Вадим Мельников, Оксана Тимошенко, Микола Шилкін.

Будуть презентовані експертні думки зовнішніх експертів . . . → Read More: Прес-центр #ГромадськаПрефектура.Миколаїв. Засідання №7 Тема: «Як Миколаївська військова адміністрація та ОМС Миколаєва, Вознесенська та Березанки інформували громадян у перший рік війни»

Ефективність врядування, демократія та інтеграція ВПО у Березанської ТГ

Саме ці питання відновлення обговорили 23 березня представники місцевого самоврядування та громадськості на круглому столі у селищній раді.

Учасники заходу з’ясували, що органами місцевого самоврядування враховано левова частка рекомендацій громадських аудитів ефективності врядування в частині управлінської структури виконавчих органів ради. Заплановані кроки з модернізації місцевої освіти та старостатів у ТГ.

Також до червня 2023 . . . → Read More: Ефективність врядування, демократія та інтеграція ВПО у Березанської ТГ

Ефективність врядування, демократія та інтеграція ВПО у Березанської ТГ

Саме обговорення шляхів вирішення таких викликів відновлення громади відбудеться у о 11-00 четвер 23 березня 2023 р. на круглому столі у приміщенні селищної ради.

Запрошуємо органів місцевого самоврядування, представників громадськості та медіа за круглим столом ми обговоримо три питання:

Як враховані рекомендації трьох громадських аудитів ефективності.Які є потреби ВПО та виклики на шляху їх . . . → Read More: Ефективність врядування, демократія та інтеграція ВПО у Березанської ТГ

ЕКОЛОГІЧНА ТА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД

Саме це стане темою круглих столів з зеленого відновлення, які відбудуться 29 та 30 березня 2023 у Вознесенській міській, Олександрівській селищний громадах.

Ми презентуємо результати аналізу місцевих НПА на предмет наявності в них ЕКО- завдань і заходів тепло- енергозабезпечення 3-х згаданих ТГ

Графік місцевих круглих столів для представників медіа, еко-активістів, депутатів, посадовців та небайдужих . . . → Read More: ЕКОЛОГІЧНА ТА ЕНЕРГЕТИЧНА БЕЗПЕКА ТА ВІДНОВЛЕННЯ ГРОМАД

Виклики та шляхи зеленого відновлення Вознесенської громади

Саме це стало темою громадських обговорень, які відбулись 6 та 7 березня 2023 у чотирьох міських районах та сільському окрузі Новогригорівка-Ракове.

Учасники круглих столів визнали, що найдавнішими та найбільш значущими еко-проблемами у відповідних районах Вознесенській ТГ є:

По-перше, водопостачання та водовідведення. У селах Новогригорівського округу та міському мікрорайоні Пряме відсутнє централізоване водопостачання. А вода . . . → Read More: Виклики та шляхи зеленого відновлення Вознесенської громади