Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Основи проєктного менеджменту для відновлення Коблівській ТГ (Анонс серії навчань у центрі та округах ТГ)

Місцеві активісти, посадовці, депутати  та підприємці!

Вам цікаво:

Знайти нові можливості для самозайнятості або відкриття власної справи у рослинництві, послугах, креативних студіях туризмі та інш? Знайти ресурси для відновлення Вашего села та загалом громади?

Тоді  ВАС чекаємо на одноденних  навчаннях, що відбудуться  у:

Коблевому, о 9-30, 28 лютого 2024 р.;Рибаківці, о 9-00, 29 лютого . . . → Read More: Основи проєктного менеджменту для відновлення Коблівській ТГ (Анонс серії навчань у центрі та округах ТГ)

Коблівська рада затвердила механізм інтеграції та захисту ВПО

Саме таке рішення щодо змін до “Програма Соціальне партнерство на 2023 — 2027 роки” прийняте лютневою сесією сільської ради за рекомендаціями ініціативи #ВПО_НовосельціГромади.

Проєкт місцевої програми розроблено за рекомендаціями громадського аудиту  https://drive.google.com/file/d/1KiHkr_ayHBT7zcY62iVtzDFwp_wNsV1n/view?usp=sharing спільними зусиллями місцевих посадовців, громадських експертів та громадськості з центру та усіх округів Коблівської ТГ.

Згаданий проєкт рішення разом з іншими рецептами . . . → Read More: Коблівська рада затвердила механізм інтеграції та захисту ВПО

Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту ВПО у Березанській ТГ

Саме такий проєкт рішення з інтеграці внутрешньо переміщених осіб (далі ВПО) буде розглянуто березневою сесією Березанської селищної ради за рекомендаціями ініціативи #ВПО_НовосельціГромади.

Проєкт місцевої програми розроблено за рекомендаціями громадського аудиту спільними зусиллями відділу соцзахисту селищної ради, громадських експертів, зокрема членів громадської ради з питань (ВПО) у Березанській ТГ.

Згаданий проєкт рішення разом з іншими . . . → Read More: Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту ВПО у Березанській ТГ

Практики проєктного менеджменту та інтеграції ВПО для відновлення

Саме це стало темою інтеграційного навчального семінару та круглого столу представників місцевого самоврядування, антивістів та ВПО Вознесенської та Березанської громад, що нещодавна відбувсяу Вознесенську.

Молодіжний центр «Вулик»  став місцем навчальних сесій, практичних занять з проєктного менджменту  де місцеві лідери вчились як залучити ресурси для реалізації проєктних ідей у сфері продовольчої безпеки.

На семінарі були . . . → Read More: Практики проєктного менеджменту та інтеграції ВПО для відновлення

Основи застосування ГІС у просторовому плануванні територій Коблівськоїй ТГ (Анонс навчаня)

Члени робочих груп з  просторового розвитку, стратегії розвитку та відновлення, Місцеві активісти, посадовці, депутати  та підприємці!

Вам цікаво опанувати інновцаційні електронні ГІС -технології , які дозволяють  взяти реальну участь у просторовому плануванні ВАШОЇ громади?

Тоді  ВАС чекаємо на дводенному навчанні, що відбудуться о 9-00 , 26 та 27 лютого у Коблево.

. . . → Read More: Основи застосування ГІС у просторовому плануванні територій Коблівськоїй ТГ (Анонс навчаня)