Виртуальная общественная приёмная:

http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ресурси в розвиток периферійних сіл Воскресенської ОТГ!

dav

Так діють органи місцевого самоврядування селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ) у 2017-18 р, почув рекомендації громадських обговорень у локальних громадах.

Чи є це безпрограшною стратегією?

Як залучити молодь до розбудови спроможної та гармонійної громади?

 

Саме ці питання обговорили 16 липня на нараді за підсумками річної співпраці ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» . . . → Read More: Ресурси в розвиток периферійних сіл Воскресенської ОТГ!

Подведены итоги общественного аудита Департамента энергетики

Контроль за использованием бюджетных средств, а значит наших взносов как налогоплательщиков, чиновниками которых мы же с вами временно наняли, сегодня осуществляется активной частью Николаевской общины через общественные советы и организации гражданского общества.

. . . → Read More: Подведены итоги общественного аудита Департамента энергетики

ЧИ Є ДОБРЕ ТА ГАРМОНІЙННЕ САМОВРЯДУВАННЯ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ? (Анонс прес-клубу)

Дата проведення: 27 липня 2018 року  (10:00 — 12-00).

Місце проведення: Кризовий медіа-центр. м. Миколаїв. (КМЦ.Миколаїв. Пр. Центральний 68 , 2 поверх, вхід зі студії «Імідж»).

. . . → Read More: ЧИ Є ДОБРЕ ТА ГАРМОНІЙННЕ САМОВРЯДУВАННЯ НА ПІВДНІ УКРАЇНИ? (Анонс прес-клубу)

Як Миколаївська міська влада використовувала кошти на енергозбереження у 2017 році? Що виявили результати громадського аудиту?

У понеділок 16 липня о 15-00— 17-00 у Бізнес-центрі «Олександрівський» (м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25.) за круглим столом обговорять результати громадського аудиту ефективності бюджетних програм, що реалізовані Департаментом енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій миколаївської міської ради у 2017р..

. . . → Read More: Як Миколаївська міська влада використовувала кошти на енергозбереження у 2017 році? Що виявили результати громадського аудиту?

Виклики ефективності видатків бюджету громади 2017 р. на благоустрій м. Херсону

Саме це виявив громадський моніторинг результати якого 6 липня о 10-00 у «КМЦ. Херсон» обговорили за круглим столом громадські експерти у присутності представника управління капітального будівництва херсонського міськвиконкому та ЗМІ.

. . . → Read More: Виклики ефективності видатків бюджету громади 2017 р. на благоустрій м. Херсону