http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Методи лікування належного місцевого самоврядування

Опановували підписанти Меморандуму  про створення коаліції #ГромадськоїПрефектури у Миколаївської та Херсонської областях на п’ятої сесії «Школи громадських префектів», що відбулась 10-11 жовтня 2019 р. у Херсоні.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Методи лікування належного місцевого самоврядування

Чого ще не вистачає для гармонійного розвитку с. Рибаківки

Порозуміння з цього питань шукали активісти разом з місцевим депутатами на передостанньому з серії обговорень у старостинських Коблівської громади в рамках проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що відбувся приміщенні старости 11 жовтня 2019 р.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Чого ще не вистачає для гармонійного розвитку с. Рибаківки

Чому Лугівський старостинський округ депресивний?

Відповіді на це питання шукали разом з командою експертів і медіаторів партнерського проекту громадськості та органів місцевого самоврядування Березанщини 25 небайдужих представників громадськості, бізнесу самого маленького округу Коблівської ОТГ, що взяли участь у медіації, що відбулась у п’ятницю 11 жовтня.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Чому Лугівський старостинський округ депресивний?

Чого не вистачає для розвитку периферійних сіл у ОТГ Березанщини ?

Запрошуємо у середу, 16 жовтня 2019 р. представників органів самоврядування, старост, активістів і депутатів Василівського  та Новофедорівського старостинських округів обговорити це питання та вияснити — що робити далі.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Чого не вистачає для розвитку периферійних сіл у ОТГ Березанщини ?

Чого не вистачає для розвитку периферійних сіл у ОТГ Березанщини ?

Чого не вистачає для розвитку периферійних сіл у ОТГ Березанщини ? Запрошуємо у середу, 16 жовтня 2019 р. представників органів самоврядування, старост, активістів і депутатів Василівського та Новофедорівського старостинських округів обговорити це питання та вияснити — що робити далі. У програмі заходу:

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Чого не вистачає для розвитку периферійних сіл у ОТГ Березанщини ?