http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чому управління якістю муніципальних послуг поки що у мріях реформаторів?

Сам з цього питання 20 лютого в Українському кризовому медіа-центрі (м. Київ) відбулась презентація та експертне обговорення ОБОВЯЗКОВІ_ВИМОГИ_КМУ_МФУ.pptнапрацювань проекту: «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», який був реалізований у 9-ти громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% . . . → Read More: Чому управління якістю муніципальних послуг поки що у мріях реформаторів?

Проект щодо посилення децентралізації спрямований на підвищення антикорупційної обізнаності громадськості у п’яти пілотних областях – експерти (відео)

Він діяв півроку в громадах Чернігівської, Харківської,

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Проект щодо посилення децентралізації спрямований на підвищення антикорупційної обізнаності громадськості у п’яти пілотних областях – експерти (відео)

Чому управління якістю муніципальних послуг поки що у мріях реформаторів?

20 лютого у м. Києві відбудеться презентація та експертне обговорення напрацювань проекту: «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Чому управління якістю муніципальних послуг поки що у мріях реформаторів?

Брифінг в UNIANi про досвід становлення антикорупційних ЕКО системи у 5-ти України (Анонс)

У середу 12 лютого у м. Києві відбудеться презентація напрацювань проекту «Посилення децентралізації: антикорупційні політики для нових об’єднаних територіальних громад», який був реалізований у 5 пілотних областях – Чернігівській, Харківській, Миколаївській, Львівській та Луганській. Час: середа, 12 лютого, 11.00; Де: прес-центр УНІАН, вул. Хрещатик, 4, м. Київ. Початок об 11.00.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: . . . → Read More: Брифінг в UNIANi про досвід становлення антикорупційних ЕКО системи у 5-ти України (Анонс)

Громадська префектура для прозорих, підзвітних фінансів в закладах освіти м. Миколаєва(Анонс)

У середу 12 лютого 2020 р Учбово-методичний центр захисту прав людини (HRTC)  проводить у Миколаєві інформаційно-просвітницький захід коаліції #ГромадськаПрефектура з питань фінансування закладів освіти з бюджетних і приватних коштів.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Громадська префектура для прозорих, підзвітних фінансів в закладах освіти м. Миколаєва(Анонс)