Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Місцеві рішення для ВПО — новоселів Коблівської громади

Саме про це буде відверта розмова у вівторок, 3 жовтня р, о 10:00 на  робочій групі проєкту, яка відбудеться у приміщенні сільської ради.

У програмі заходу:

Обговорення потреб новоселів громада та викликів їх реалізації;Презентація результатів громадського аудиту рішень Коблівської ради та ії виконавчих органів щодо інтеграції ВПО у відновлленя та розвиток;Планування Ідеатону Коблівської . . . → Read More: Місцеві рішення для ВПО — новоселів Коблівської громади

Тузлівська зустріч “Платформи громадської участі у відновленні Коблівської ТГ”. (АНОНС)

4 жовтня 2023 року,  у середу,  у приміщенні старостату с. Тузли відбудеться  зустріч Платформи громадської участі у відновленні територіальної громади.

Робоча група виконкому Коблівської сільської ради з питань розроблення комплексної програми відновлення, ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» та ГО «ЕКО. Березань», запрошують активних громадян, представників громадських організацій та ініціативних груп, волонтерів та всіх зацікавлених . . . → Read More: Тузлівська зустріч “Платформи громадської участі у відновленні Коблівської ТГ”. (АНОНС)

Відновлення потребує нових рішень – довоєнні рецепти не діють, – підсумки відкритої дискусії

14 вересня 2023 року відбулася відкрита онлайн-дискусія “Миколаївщина: як побудувати екосистему стійкості?”, організована Національною платформою стійкості та згуртованості. Модерував захід Михайло Золотухін, партнер Національної платформи в Миколаївській області.

Співзасновниця Національної платформи Юлія Тищенко наголосила на тому, що стійкість – багатоаспектне поняття. Це інструмент забезпечення управління, секторального розвитку та суспільного життя під час криз, а . . . → Read More: Відновлення потребує нових рішень – довоєнні рецепти не діють, – підсумки відкритої дискусії

Річні здобутки зеленого відновлення Вознесенської громади

Саме це нещодавно обговорили на робочій групі з відновлення Вознесенської міської громади, яка відбулась у форматі круглого столу.

Здобутки річної діяльності каліції “Ресурсний центр зеленого відновленя Миколаївщини” у Вознесенської громади:  

По — перше, громада зробила важливий крок до ЕКО-модернізації Стратегії,  формування зеленої складової відновлення та незвортньості цього процесу.

Ідентифіковано пакет еко-проблем як . . . → Read More: Річні здобутки зеленого відновлення Вознесенської громади

На шляху до зеленого відновлення Вознесенської міської громади

Напередодні Дня знань для двох шкіл та інших комунальних закладів міста громада отримала ЕКО-котельне обладнання, що буде працювати на біомасі.

Котел придбано за сприяння Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.

Банер подібно http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2023/09/EU4USociety_social_medias-%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F-6.jpg

«Зроблено важливий практичний крок до зеленого відновлення, зокрема переходу на відновлювані джерела енергії комунальних закладів освіти. . . . → Read More: На шляху до зеленого відновлення Вознесенської міської громади