В офісі ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва" працює приймальня громадян( УГСПЛ) що вівторка з 10.00 до 17.00 попередній запис за телефоном (0512)47-38-79

Виртуальная общественная приёмная:

http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

АНОНС НАВЧАННЯ: РЕСУРСИ ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ОТГ

Запрошуємо 30 травня 2018 р. представників органів місцевого самоврядування  та громадських активістів і депутатів, особливо з сіл Воскресенської селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ), на захід у програмі якого роз’яснення «людською мовою»:

. . . → Read More: АНОНС НАВЧАННЯ: РЕСУРСИ ДЛЯ ГАРМОНІЙНОГО РОЗВИТКУ ОТГ

Анонс зустрічі експертно-громадської рада «Стан запровадження системи контролю за показниками ефективності бюджетних і цільових програм у м. Миколаєві»

31травня 2018 р. о 14-00  у Малій залі Миколаївської міської ради (вул. Адміральська 20, м. Миколаїв) відбудеться засідання Експертно-громадської ради виконавчого комітету миколаївської міської ради (далі ЕГР).

. . . → Read More: Анонс зустрічі експертно-громадської рада «Стан запровадження системи контролю за показниками ефективності бюджетних і цільових програм у м. Миколаєві»

Робоча група мера напрацює рекомендації з оздоровлення системи управління фінансами у м. Миколаєві

21 травня 2018 миколаївській міській голова за ініціативою ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та згідно домовленостей квітневої зустрічі з Експертно-громадською радою виконавчого комітету миколаївської міської ради та іншим галузевими громадським дорадчими органами підписав розпорядження №111р про створення робочої групи з питань демократичності, прозорості і ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві.

. . . → Read More: Робоча група мера напрацює рекомендації з оздоровлення системи управління фінансами у м. Миколаєві

Аналіз харчування школярів міста Вознесенськ виявив цікаві факти.

 

За три роки вартість харчування дітей в місті Вознесенську зросла в 2 рази, а коштів з місцевого бюджету виділено на 2% менше. Чому?

. . . → Read More: Аналіз харчування школярів міста Вознесенськ виявив цікаві факти.

Баштанська міська рада отримала І місце в рейтингу доброчесності запровадження в 2017-2018 році програмно-цільового методу в місцевих бюджетах

4 травня директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін  привітав Баштанського міського голову Івана Рубського та місцеву громаду з перемогою та вручив сертифікат за І місце в рейтингу доброчесності запровадження в 2017-2018 році програмно-цільового методу в місцевих бюджетах.

. . . → Read More: Баштанська міська рада отримала І місце в рейтингу доброчесності запровадження в 2017-2018 році програмно-цільового методу в місцевих бюджетах