http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Миколаївська колегія 5-ти громадських рад запропонувала рецепти лікування ефективності місцевого самоврядування

 

Колегія на своєму черговому засіданні 14 червня 2019 р. не тільки обговорила чому у м. Миколаєві хворіє якість дорік і благоустрою, а і запропонувала запровадити у виконавчих органах Миколаївської міської ради та у підвідомчих бюджетних установах систему внутрішнього контролю та аудиту.

 

Для чого Миколаївському міському голові рекомендовано активізувати діяльність робочої групі з питань . . . → Read More: Миколаївська колегія 5-ти громадських рад запропонувала рецепти лікування ефективності місцевого самоврядування

Тренінги перед першими виборами в ОТГ проходять на Миколаївщині

Координатором проектів ОБСЄ в Україні проведено по Миколаївській області серію інформаційно-роз’яснювальних зустрічей перед першими виборами в новостворених ОТГ, які відбудуться 30 червня. Зустрічі з тренерами ОБСЄ пройшли в населених пунктах Березнегуватської, Вісунської, Горохівської, Лоцкінської, Снігурівської та Сухоєланецької ОТГ.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Тренінги перед першими виборами в ОТГ проходять на Миколаївщині

ВИБОРИ у 12-ти ОТГ Миколаївщини

Березнегуватська, Висунська, Снігурівська, Горохівська, Лоцкінська, Сухоєланецька, Мигіївська, Новомар’ївська, Калинівська, Новобузька, Софіївська та Вільнозапорізька об’єднані громади обирають 30 червня голову та депутатів рад.

Цікавитесь — Якими будуть повноваження ради та голови вашої об’єднаної територіальної громади,  що обираються 30 червня?

Міркуєте, як зміниться бюджет громади після об’єднання?

Хочете краще розуміти деталі виборчого процесу?

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe . . . → Read More: ВИБОРИ у 12-ти ОТГ Миколаївщини

Як 2-м ОТГ Березанщини створити дієву Стратегію?

Саме відповідь на це питання разом шукали 20 представників місцевого самоврядування та Березанської та Коблівської ОТГ на виїзному семінарі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (МОЦППК), що відбувся 23 травня 2019 р. у Березанській селищної ради

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; . . . → Read More: Як 2-м ОТГ Березанщини створити дієву Стратегію?

Миколаївська регіональна платформа реформ взяла під супровід формування стратегій Миколаєва та області.

22 травня 2019 р. відбулася 100-я зустріч на Відкритому інформаційно-просвітницькому майданчику «Новий Миколаїв» на тему: «Якою сьогодні повинна бути дієва стратегія міста та реформ».

Учасниками зустрічі стали члени коаліції «Миколаївська регіональна платформа реформ (МРПР)», представники влади, а також експерти, що просувають ключові національні реформи України в громадах Миколаївщини.

Зустріч розпочалася з представлення логотипу МРПР . . . → Read More: Миколаївська регіональна платформа реформ взяла під супровід формування стратегій Миколаєва та області.