Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Івент менеджер транскордонного проекту «Туризм, спадщина і творчість» (THC)

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує конкурс на заміщення вакансій у команду транскордонного проекту THCза напрямком: 

◄ Івент менеджмент (організація міжнародних поїздок за проектом)

Реліз та презентація проекту додаються.

Об’єм послуг на 2022-23 р:

Організацію подорожей команди проекту закордон для участі в міжнародному заході в Грузії (Етнофест – жовтень 2022) та семінарі проекту в  Болгарії (листопад 2022), . . . → Read More: Івент менеджер транскордонного проекту «Туризм, спадщина і творчість» (THC)

Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради

Саме такий демократичний механізм участі жителів у відновлені та розвитку територіальної громади затверджено 12 серпня 2022 р рішенням  виконкомом селищної ради, що знаходиться на прифронтової Миколаївщині.

Так прокоментував подію  Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєв» — координатор коаліції » #ГромадськаПрефектура :

Вітаю !Жителі Березанщини  з механізмом  участі у відновленні та розвитку громади . . . → Read More: Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради

Відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини

Саме це обговорюватимуть у середу 31 серпня п.р. учасники американських програм обмінів/стажування на онлайн-зустрічі з командою міжрегіонального партнерського проекту коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Початок о 14:00 год. Орієнтовна тривалість — півтори години.

У програмі заходу:

Інформація про проект «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення територіальних громад»: мета, географія впровадження, основні . . . → Read More: Відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

Відновлення територій, постраждалих внаслідок дій російських військових, потребує часу та інвестицій, а громадам необхідно напрацювати програми комплексного відновлення.

Підготовча робота розпочалась з анкетування місцевого бізнесу, громадськості, органів влади щодо . . . → Read More: Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Громадський аудит ефективності для інтеграції ВПО у відновлення Березанської ТГ

26 липня 2022 р. на першому засіданні робочої групи проекту погоджена відповідна Методика та заплановано заходи аудиту та навчального/коуч супроводу подальших спільних дій з лідерами об’єднаної громади.

Восмимісячний проєкт спрямований на формування дієвого плану відновлення Березанської та Коблівської територіальних громад, якій врахує баланс інтересів і прав внутрішні  переміщенні особи (ВПО)- центр – периферія, зокрема при . . . → Read More: Громадський аудит ефективності для інтеграції ВПО у відновлення Березанської ТГ