ОГОЛОШЕНО Конкурс малих грантів «Громадська префектура для ефективних місцевих бюджетів півдня України»
http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Які реформи є ключовими для добробуту і гармонії у громадах Березанщини?

Запрошуємо 22 серпня 2019 р. представників органів місцевого самоврядування, старост, активістів і депутатів сіл Березанської селищної ОТГ і ЗМІ за допомогою команди проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини» вияснити — що робити далі.

Ми разом зробимо важливий крок до порозуміння можливих шляхів і ресурсів вирішення таких болючих проблем розвитку громади , як  дороги, . . . → Read More: Які реформи є ключовими для добробуту і гармонії у громадах Березанщини?

Практики та ресурсні можливості для громадських префектів

Обговорили у южненської міської бібліотеці 13 серпня 2019р. громадські активісти, що опікуються викликами ефективності та прозорості місцевих бюджетів м. Южне та сіл Лиманського району Одеської області.

Відкриваючи зустріч, керівник проекту Мережі Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) та координатор ініціативної групи зі формування коаліції #Громадська префектура Михайло . . . → Read More: Практики та ресурсні можливості для громадських префектів

Мікрогранти та навчання для громадських префектів півдня України (Миколаївська, Херсонська Одеська області)

Пропонує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії» за підтримки NED (м. Вашингтон, ОК. США). А саме:

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Мікрогранти та навчання для громадських префектів півдня України (Миколаївська, Херсонська Одеська області)

Фонд развития города Николаева показал результаты аудита дорог

В конце июля в бизнес-центре «Александровский» состоялась конференция представителей местных общин Николаевской и Херсонской областей и города Одессы. 43 представителя из 7 общин согласовали текст меморандума и начали процедуру формирования коалиции . . . → Read More: Фонд развития города Николаева показал результаты аудита дорог

Практики та ресурсні можливості для громадських префектів Херсонщини

Обговорили у «Медіа-центрі 30 липня 2019р. з експертами «Мережі Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії», що необхідні для долання безкарності та становлення належного самоврядування у м. Херсоні.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Практики та ресурсні можливості для громадських префектів Херсонщини