Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ефективне самоврядування, демократія участі та проєктний менеджмент для відновлення громад

Саме це стало темою дводенної осінньої сесії «Школи громадянської дії», яка відбулась 24 — 25 листопада для територіальних громад Чернігівської області.

Загалом учасниками навчання стали 20 лідерів з 6-ти територіальних громад. А саме- Городнянської, Добрянської, Менської, Сновської, Ріпкинської, Кіптівської ТГ.

т

За допомогою тренерів та експертів з «Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії» . . . → Read More: Ефективне самоврядування, демократія участі та проєктний менеджмент для відновлення громад

Аудит ефективності виконавчих органів Березанської ради

Саме його висновки обговорили з місцевими посадовцями та представниками громадськості 17 листопада 2022 р. на круглому столі з відновлення територіальної громади.

Березанський селищний голова Валерій Хоміцький так прокоментував результати заходу:

«Наша громада продовжує працювати над розробкою Плану відновлення Березанської селищної територіальної громади разом з ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

Сьогодні експертка Фонду  Татьяна Золотухина  . . . → Read More: Аудит ефективності виконавчих органів Березанської ради

Важливі кроки до демократії та відновлення Вознесенської ТГ!

У листопаді 2022р. рада затвердила зміни до регламенту та ії виконавчий комітет, прийняла положення про систему громадських рад та інших дорадчих органів.

Враховані пропозиції робочої групи з розвитку місцевої демократії, що сформовані за результатами відповідного  громадського аудиту  від ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» (ФРММ).

Банер (аналогічно до) http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/03/EU4USociety_social_medias-%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F-14-1-400×400.jpg

Так прокоментувала рішення ради експертка ФРММ, . . . → Read More: Важливі кроки до демократії та відновлення Вознесенської ТГ!

Ефективне місцеве самоврядування та проєктний менеджмент для відновлення громад Миколаївщини

Саме це стало темою дводенної осінньої сесії «Школи громадянської дії», яка відбулась 10-11 листопада у Березанському готелі «Березань».

За допомогою Михайла Золотухіна, директора з ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»  протягом двхох днів представники Березанки, Коблево, Дмитрівки, Михайлівки, Щасливого, Новоселівки, Краснопілля, Тузлів, Рибаківки, Новофедорівки, Вікторівки з’ясовували відповідні ключові проблеми і виклики відновлення, опрацювали ідеї проектів . . . → Read More: Ефективне місцеве самоврядування та проєктний менеджмент для відновлення громад Миколаївщини

Відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини

Анонсуємо другу робочу зустріч учасників американських програм обмінів/стажування на з командою міжрегіонального партнерського проекту коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Дата: 18 листопада п.р. (п’ятниця)

Початок о 13:00 год.

У програмі заходу:

Хід впровадження проекту «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення територіальних громад»: проміжні результати дослідження;Обговорення діяльності експертних груп проєкту . 

Модератор . . . → Read More: Відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини