В офісі ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва" працює приймальня громадян( УГСПЛ) що вівторка з 10.00 до 17.00 попередній запис за телефоном (0512)47-38-79

Виртуальная общественная приёмная:

http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чи «подружилися» в Херсоні з програмно-цільовим методом?

17 квітня на засіданні міської Громадської ради експерт причорноморського центру політичних та соціальних досліджень Володимир Молчанов презентував результати аудиту використання програмно-цільового методу головними розпорядниками бюджетних коштів міської ради, тобто нашими департаментами, управліннями. . . . → Read More: Чи «подружилися» в Херсоні з програмно-цільовим методом?

Ефективні місцеві бюджети на основі спільного контролю владою і громадою по показникам бюджетних і програм

 

Саме такий рецепт оздоровлення фінансів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад на основі можливостей програмно-цільового методу (ПЦМ) презентував 19 квітня 2018 р. у КМЦ. Миколаїв заступник голови Експертно-громадської ради (ЕГР) миколаївського міськвиконкому та директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін.

. . . → Read More: Ефективні місцеві бюджети на основі спільного контролю владою і громадою по показникам бюджетних і програм

Тендери це добро, чи зло?

Напевно часто задаються цим питанням як постачальнки товарів, робіт і послуг, так і працівники бюджетних установ (здебільшого бухгалтерських служб)… То ж на думку команди активістів Фонду розвитку громади селища Доманівка, тема державних закупівель стала актуальною для обговорення.

. . . → Read More: Тендери це добро, чи зло?

Про річний звіт-2017 р. ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Згідно нещодавно оприлюдненого річного звіту, 2017 рік для ФРММ є вдалим. А саме:

По-перше, як аналітична і адвокаційна організація – учасник громадського партнерства «Партнерства за прозорі місцеві бюджети» та координатор міжрегіонального проекту у 21 місцевих громадах (11-ти містах обласного значення та 10-ти об’єднаних територіальних громадах) у 5 регіонах України: Миколаївській, Луганській, Херсонській, Одеській та Дніпровській . . . → Read More: Про річний звіт-2017 р. ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ГО ФРММ)

Що стримує та стимулює процеси розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні

У Миколаєві будуть говорити про механізми ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні. Захід відбудеться 20 квітня о 9:30 у конференц залі готелю «Нікотель» (проспект Центральний, 120).

. . . → Read More: Що стримує та стимулює процеси розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні