http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

#ГромадськаПрефектура для ефективності витрат бюджету Херсону у пасажирському транспорті (Анонс)

ГО «Імпульс Херсонщини» у співпраці з управлінням транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради у понеділок 16 грудня о 17-30 запрошує небайдужих громадян і медіа у Арт-клуб MassON на стартову зустріч робочої групи проекту «Підрахунок пільговиків 2020».

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: #ГромадськаПрефектура для ефективності витрат бюджету Херсону у пасажирському транспорті (Анонс)

Громадські префекти виявили фінансові порушення у миколаївських школах

Нещодавно в Миколаєві стартував соціальний проект «Моніторинг фінансів шкіл громадськими префектами». Проект спрямований на виявлення фактів непрозорого використання бюджетних і благодійних коштів освітніми установами Миколаєва та на усунення корупційних ризиків шляхом розробки відповідних рекомендацій органам влади та місцевого самоврядування. «У 2019 році ми вже провели два аналітичних дослідження прозорості фінансової звітності миколаївських шкіл і . . . → Read More: Громадські префекти виявили фінансові порушення у миколаївських школах

У Березанській ОТГ буде антикорупційна ЕКО — система! (Реліз)

Само так порозумілись громадські активісти з місцевими депутатами і посадовцями у Міжнародний день боротьби на святкуванні Міжнародного дня боротьби корупцією 9 грудня, що відбувся в антикорупційному кафе ГО «ЕКО. Березань».

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: У Березанській ОТГ буде антикорупційна ЕКО — система! (Реліз)

За антикорупційну ЕКО — систему на Березанщині! (Анонс)

Запрошуємо 9-00 у понеділок 9 грудня активістів посадовців, депутатів селищний ради та медіа в антикорупційне кафе ГО «ЕКО. Березань» підвести підсумки річної співпраці «Мережі ресурсних цетрів із розвитку місцевої демократії» з райрадою і виконкомами 2-х ОТГ району та намітити спільні кроки до добрих доріг, освіти, медицини у громадах району. Програма заходу. 

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: . . . → Read More: За антикорупційну ЕКО — систему на Березанщині! (Анонс)

ГО  «Фонд розвитку м. Миколаєва»  зацікавила ситуація навколо пропозиції Щасливської сільської ради ввійти до складу Нечаянської ОТГ.

Особливо зацікавлено ми спостерігали за «гарячими» постами у соціальній мережі Фейсбук.

Тому ми вирішили організувати та замовити соціологічне дослідження навколо основним актуальних питань села Щасливе.

Результати якого ми надаємо на Ваш розсуд.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; . . . → Read More: