http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Як варто інвестувати кошти миколаївців в заходи енергозбереження ?

Саму таку дискусію ініціювала коаліція #ГромадськаПрефектура та Експертно-громадська ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради за результатами чергового моніторингового дослідження .ГО «Фонд ініціативного розвитку»

22 травня 2020 р. відбувся в перший з серії круглих столів «Миколаївська політика енергозбереження: проблеми та рішення». Учасниками е-конференції стали 24 представників громадського експертного середовища м Миколаєва та м Херсону. 

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe . . . → Read More: Як варто інвестувати кошти миколаївців в заходи енергозбереження ?

Антикорупційні політики в громадах на фінішній прямій у 8 областях України

Мережа Ресурсних Центрів з розвитку місцевої демократії продуктивно використовує свій час у карантинний період і продовжує створювати сприятливе антикорупційне середовище у пілотних об’єднаних громадах Волинської, Львівської, Одеської, Херсонської, Миколаївської, Луганської, Дніпропетровської та Чернігівської областей.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Антикорупційні політики в громадах на фінішній прямій у 8 областях України

Як варто інвестувати кошти миколаївців в заходи енергозбереження ? (Анонс)

ГО «Фонд ініціативного розвитку»запрошуєоговорити медіа, експертів, місцевих депутатів, посадовців та небайдужих громадян, о10-00 у п’ятницю 22 травня 2020 р. на е -видео — конференцію «Миколаївська політика енергозбереження: проблеми та рішення».

З 2017 р. міськвиконком вирішив стати добрим господарем, що заощаджує кошти громади шляхом проведення енергозберігаючих заходів, зокрема — енергоаудитів, реконструкції з термосанації приміщень шкіл і дитячих . . . → Read More: Як варто інвестувати кошти миколаївців в заходи енергозбереження ? (Анонс)

Експертну дискусію для доброчесності громадського бюджету у м. Одесі

Ініціювала коаліція #ГромадськаПрефектура  за результатами моніторингового дослідження

ГО «Антикорупційний офіс».

6 травня 2020 р. відбувся перший з серії круглих столів «Громадський бюджет Одеси: проблеми та рішення». Учасниками е-конференції стали 11 представників місцевого самоврядування та громадськістю.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; } . . . → Read More: Експертну дискусію для доброчесності громадського бюджету у м. Одесі

Громадська префектура для ефективності місцевих бюджетів (Пост — реліз проекту ГО ФРММ)

Розпочаті в Україні в 2014р.  реформи мають на меті поліпшити економічне, політичне становище країни. Нажаль, Конституційна реформа – лише у мріях реформаторів.

А шестирічні розмови про цю реформу, а також порушення логістики при проведення пакету інших реформ (прокуратури, судової) привело до руйнації системи контролю та нагляду в публічному адміністрування.

.fb_iframe_widget_fluid_desktop iframe { width: 100% !important; . . . → Read More: Громадська префектура для ефективності місцевих бюджетів (Пост — реліз проекту ГО ФРММ)