Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чотири проєктні ідей для відновлення та розвитку Коблівської громади

Саме це сформували учасники та учасниці дводенной майстерні з проєктного менеджменту, що відбулась 18-19 червня 2024 р. у приміщені Коблівської бібліотеки.

У заході коаліції «Громадянська платформа відновлення та розвитку громад Миколаївщини» взяли активну участь 33 представників місцевого самоврядування та громадськості більшості сіл Коблівської громади.

За допомогою експертки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяни Золотухіної . . . → Read More: Чотири проєктні ідей для відновлення та розвитку Коблівської громади

Майстерня проєктів з відновлення та зростання Шевченківської громади

НЕБАЙДУЖІ  ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ  ГРОМАДИ!

Маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?Готові до представництві інтересів сіл у органах сільради?

Тоді запрошуємо Вас о 09:00, у середу 26.06.2024 навчання з проєктного менеджменту та формування “Громадянській платформі відновлення та зростання Шевченківської громади” у Зеленому Гаю (вул Шкільна, буд 2).

Досвідчені . . . → Read More: Майстерня проєктів з відновлення та зростання Шевченківської громади

Громадянська платформа для відбудови на краще двох громад Миколаївщини

Саме такий проєкт стартував у Березанській селищній та Новоодеській міській громадах.

На серій травневих робочих зустрічей обговорили виклики та шляхи налагодження взаємодій «влада -громада» та «центр — периферія» для відновлення і місцевого розвитку.

Погодженні методика, інструментарій та плани реалізації до жовтня 2024 р.

Так прокоментував сервіси проєкту директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло . . . → Read More: Громадянська платформа для відбудови на краще двох громад Миколаївщини

Майстерня проєктів з відновлення та зростання Коблівської громади

НЕБАЙДУЖІ  ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ  ГРОМАДИ!

ВИ маєте ідеї та шукаєте ресурси та однодумців?

Тоді запрошуємо Вас о 09:00, на дводенне навчання з проєктного менеджменту, що відбудеться 17 -18 червня 2024 р. (понеділок, вівторок) у Коблівській бібліотеці.

Досвідчені експерти та практики допоможуть перетворити Ваші ідеї у проєкти, що знайдуть  фінансову та /ресурсну підтримку. А саме:

Вікторія Бальцер, депутат . . . → Read More: Майстерня проєктів з відновлення та зростання Коблівської громади

Точки стійкості і зростання сіл Новоодеської громади

Саме це стане предметом травневих обговорень на діалогових майданчиках “Громадянської платформи відновлення Березанської громади”, що формуються.

НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УСІХ СІЛ ГРОМАДИ!

ВИ маєте ідеї щодо вирішення болючих проблеми ВАШОГО села та громади?ВИ бажаєте включити ВАШУ ідею у рішення влади щодо відновлення і розвитку?ВИ ШУКАЄТЕ ОДНОДУМЦІВ ТА РЕСУРСИ?

Запрошуємо Вас на обговорення, що відбудуться . . . → Read More: Точки стійкості і зростання сіл Новоодеської громади