Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайта



free counters

МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА РЕФОРМ(далі МРПР)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МРПР

 МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА РЕФОРМ(далі МРПР)— незалежна, постійно діюча регіональна коаліція провідних, незалежних та рівноправних інституцій громадянського суспільства, бізнес-організацій і експертів, що разом просувають ключові національні реформи України у місцевих громадах Миколаївщини.

Карта інституційної спроможності МРПР  

МРПР на засіданні 10 січня 2019 року для реалізації  спільної програми дій прийняли за основу «Дорожню Карту Реформ». Ії напрямками є : Антикорупція; Медіа-реформа; Реформа місцевого самоврядування та муніципальний розвиток; Житлово-комунальне господарство; Транспорт, благоустрій, екологія та енергоефективність; Економіка, сталий розвиток у регіонах та місцевих громадах.

Запрошуємо місцеві громадські інституції Миколаївщини у МРПР.  Процедура вступу та з засади діяльності врегульовані у Хартії; Етичному кодексі; Політики набуття членства; Правил роботи експертних групп.

 Заявка через підписання Меморандуму , що можна отримати у відповідального секретаря МРПР

 Відповідальний Секретар МРПР Михайло Золотухін

Офіс ФРММ : ВУЛ Севастопольська, буд 15/3, м. Миколаїв .ТЕЛ/ФАКС (0512) 47-38-79 МОЮ. ТЕЛ  (067) 512-16-32

Довідка про МРПР у додатку 1

Діяльність: 

У 2021 році Миколаївська Регіональна Платформа Реформ стала однією з трьох регіональних спільнот, які розроблятимуть Дорожні Карти Реформ, щодо впровадження кращих практик місцевого самоврядування.

Проєктом “Найкращі практики місцевого самоврядування”, що впроваджується місцевими Коаліціями за підтримки експертів Реанімаційного Пакету Реформ, було підтримані та напрацюванні рекомендації по напрямку «Екологія», «Транспорт» та «Місцева демократія». Миколаївською Регіональною Платформою Реформ взято на себе зобов’язання, щодо публічного обговорення даних напрямків. 

У зв’язку із пандемією COVID-19 експерти МРПР визначили оптимальним форматом проведення зустрічей – онлайн, які стали можливими за підтримки Агентства США по міжнародному розвитку USAID та PACT в Україні.

ЗАХОДИ:

 

  • Всі заходи проходять з залученням представників місцевої влади, комунальних та громадських організацій, академічної спільноти, інші зацікавлені сторони. Кількість учасників обговорення від 30 осіб. 

Інформаційними партнерами заходу виступають: ТОВ «НикВести», ТРК «НІС-ТВ», Інтернет ресурс «Наше Время», Ресурсний центр ГУРТ, портал «Громадський простір», ГО «Фонд Розвитку Миколаєва», Мережа Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу, Інноваційний кластер RInnoHub Регіональний інноваційний HUB, Миколаївська міська рада.