Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

МРПР

Довідка про МИКОЛАЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПЛАТФОРМА РЕФОРМ

(далі МРПР) МРПР — незалежна, постійно діюча регіональна коаліція провідних, незалежних та рівноправних інституцій громадянського суспільства, бізнес-організацій і експертів, що разом просувають ключові національні реформи України у місцевих громадах Миколаївщини.

Меморандум про створення підписано 28 грудня 2018р на засіданні Миколаївського прес-клубу 22 інституціями громадянського суспільства з м. Миколаєва, м. Вознесенську та Березанської ОТГ. Засідання відбулось у прямому ефірі на ТК-ТВ. Реліз на .

Фото 28.12.2018р.  

На загальних зборах 10 січня 2019 р. представники провідних 23 громадянських об’єднань на відкритому майданчику «Новий Миколаїв» своїм рішенням створили коаліцію МРПР та розпочали опрацювання спільної програми дій по моніторингу дієвості та доланню викликів імплементації ключових національних реформ у громадах області.Реліз зборів 10 січня 2019 з фото –репортажем   

Відповідальним секретарем МРПР загальні збори обрали  Михайла Золотухіна, директора ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» . А членами Ради МРПР стали:

Рада МРП на своєму засіданні ( 7- з в членів у присутності відповідального секретаря МОПР ) 15 січня 2019 р одноголосно обрала двох співголів:

Вєтрова Валерія Евгеновича—  ГО «Спілка Підприємців Миколаївщини”

Купрієвич Ірина Миколаївна —  БФ «ЛАСКА»;

Карта інституційної спроможності МРПР  

Запрошуємо місцеві громадські інституції Миколаївщини у МРПР.  Процедура вступу та з засади діяльності врегульовані у Хартії; Етичному кодексі; Політики набуття членства; Правил роботи експертних групп.

 Заявка через підписання Меморандуму , що можна отримати у відповідального секретаря МРПР

 

Відповідальний Секретар МРПР Михайло Золотухін

Офіс ФРММ : ВУЛ Севастопольська, буд 15/3, м. Миколаїв .

ТЕЛ/ФАКС (0512) 47-38-79

МОЮ. ТЕЛ  (067) 512-16-32

 

Діяльність:

Відкритий інформаційно-просвітницький майданчик «Новий Миколаїв»

Громадянам Миколаївщині потрібні справжні національні реформи

МРПР про рецепти долання викликів реформ на Миколаївщини

Анонс зустрічі «Якою сьогодні повинна бути дієва стратегія міста та реформ»