Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Буклет «Формула успіху громадянської дії»


Даний буклет – це огляд історій успіху грантерів двох конкурсів Фонду розвитку міста Миколаєва у 2010-11 роках, які були спрямовані на проекти компаній громадянського представництва (адвокасі) інституцій громадянського суспільства з м. Миколаєва, Миколаївської та Херсонської областей та АР Крим за фінансової підтримки МФ «Відродження», Фонду С. Баторія та NED.

Скачати обкладинку

Скачати текст буклету

Саме унікальний досвід згаданих організацій з захисту прав громадян та представництва інтересів громад при формуванні та реалізації державної політики влади на місцевому рівні став основою для узагальнення формул успіху громадянської дії. Буклет містить історії успіху як міських організацій Миколаєва та Херсону, так і сільських (селищних) організацій Миколаївської області та АР Крим.

Сподіваємось, що наш буклет стане у нагоді лідерам громадських організацій, благодійних фондів, органів самоорганізації населення (ОСН), ОСББ, депутатам місцевих рад, які займаються захистом прав громадян та представництвом інтересів громад та іншим зацікавленим особам. Запрошуємо Вас  до співпраці.

Інші публікації Фонду