http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Шановні колеги!

Фонд розвитку міста Миколаєва спільно з Миколаївським міськвиконкомом продовжує реалізацію проекту «Просування технологій електронного урядування та електронної демократії в місті Миколаєві», який проводиться за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». За підсумками першого етапу реалізації проекту передбачено проведення Всеукраїнської конференції за участю керівництва Національного центру електронного урядування, представників Асоціації «Міста електронного врядування України» та міськвиконкомів міст, в яких вже впроваджено подібні  проекти. Серед запрошених — громадські експерти та практики мережі «Громадське Партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд»».

Запрошую Вас взяти участь у конференції «Регіональні перспективи просування технологій електронного урядування та розвитку електронної демократії на виконання «Плану дій з впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство Відкритий уряд»».

Партнерами заходу є Національний центр електронного урядування http://www.nc.gov.ua/, «Громадське Партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд» www.toro.org.ua/ogp, ГО «Подільська агенція регіонального  розвитку» (муніципально-громадський центр «Е-урядування»).

Реєстрація учасників конференції та представників ЗМІ з 09:30 до 10:00 14 червня 2012 року у великому залі Миколаївської міської ради. Початок конференції о 10:00.

Аплікаційну форму (анкету учасника) надсилайте на email: frgn@ukrpost.ua, fondnikol@mail.ru.

Кінцевий термін подання заявок – до 07.06.2012 р.

Учасники будуть повідомлені про відбір до участі у заході 09.06.2012 р.

Додатки:

1. Програма конференції.

2. Анкета учасника.

 З повагою,

 голова правління ММГО «Фонд

розвитку міста Миколаєва»                                             М. Є. Золотухін