Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Івент менеджер транскордонного проекту «Туризм, спадщина і творчість» (THC)

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує конкурс на заміщення вакансій у команду транскордонного проекту THCза напрямком: 

Івент менеджмент (організація міжнародних поїздок за проектом)

Реліз та презентація проекту додаються.

Об’єм послуг на 2022-23 р:

  • Організацію подорожей команди проекту закордон для участі в міжнародному заході в Грузії (Етнофест – жовтень 2022) та семінарі проекту в  Болгарії (листопад 2022), що включає в компенсацію витрат на проїзд та компенсацію особистих витрат (per/ diem) подорожуючих  не вище 150 евро на день.
  • Організацію інфотурів (2022-2023р) в Грузію, Болгарія для команди проекту (2 особи) та групи туроператорів (5 осіб), що включає в компенсацію витрат на проїзд подорожуючих .
  • Організацію подорожей команди проекту на міжнародну туристичну ярмарку (Берлін, лютий 2023), що включає в компенсацію витрат на проїзд подорожуючих .

ОПФ претендента: Приватний підприємець на спрощеній системі оподаткування (3 група) з відповідним КВЕД, профільне  приватне або комунальне підприємство з будь якою системою оподаткування (бажано неплатник ПДВ)

Професійні навички: підтверджений досвід фахової роботи у відповідній галузі,  

Комп’ютерні навички:  Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel, на рівні користувачів Facebook, Skype, Zoom та інші  месенджери);

Мовні навички: знання української мови (вільно) та  англійської мови (бажано ).

Додаткові вимоги до вакантних посад: 

 громадянство України;

Для участі в конкурсі просимо подати:

Установчі документи компанії,  інформацію щодо проведених аналогічних заходів

Дедлайн подачі документів – до 12.00 год. 23 серпня 2022 р. на e-mail: fondnikol@gmail.com. Тема листа із заявкою — «Вакансія івент-менеджера (організація міжнародних поїздок за проектом) проекту THC».

У разі виникнення запитань щодо проекту та конкурсу, звертайтеся до менджерки   з туризму проекту ТНС Маріани Капусткіної на адресу: fondnikol@gmail.com або за телефонами:  +38 (0512) 47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Грузино – Україно — Болгарський  проект «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity» ТНС), реалізує в Україні ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»  за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу  в рамках Спільної оперативної програми Чорноморського басейну 2014-2020 (Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020). Subsidy Contract No. BSB 1130.

Система громадських рад виконавчих органів Березанської ради

Саме такий демократичний механізм участі жителів у відновлені та розвитку територіальної громади затверджено 12 серпня 2022 р рішенням  виконкомом селищної ради, що знаходиться на прифронтової Миколаївщині.

Так прокоментував подію  Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєв» — координатор коаліції » #ГромадськаПрефектура :

Вітаю !Жителі Березанщини  з механізмом  участі у відновленні та розвитку громади !

Механізм розроблено за рекомендаціями нашого громадського аудиту на основі десятирічної практики системи 5-ти громадських рад у м.  Миколаєві Вона визнана успішною провідними експертів та практиків місцевої демократій України. Реліз наради http://frgn.mk.ua/?p=12875

#ГромадськаПрефектура дякує секретарю ради Ірині Гопайнич та першому заступнику селищного голови Ірині Компанієнко за професійність при підготовці проєкту рішення!»

Фото

Нагадуємо, що триває  громадський  аудит ефективності, опитувальники потреб жителів, зокрема ВПО, експертних думок лідерів ТГ щодо викликів відновлену та річний план подальших спільних дій.  Реліз липневої нарад у  виконкомі на http://frgn.mk.ua/?p=13278 .

Заплановані навчання та консультації активістів і посадовців з відповідних практичних питань взаємодії влада – громада  і залучення ресурсів для  відновлення Березанської ТГ.

Запрошуємо активістів до оргкомітету формування громадської ради !

З питань участі в оргкомітеті звертайтеся на E-mail:fondnikol@gmail.com або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи  видобувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 17.11.2020р між  ФРММ Березанською селищною радою а також при партнерстві з ГО «ЕКО.Березань».

Відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини

Саме це обговорюватимуть у середу 31 серпня п.р. учасники американських програм обмінів/стажування на онлайн-зустрічі з командою міжрегіонального партнерського проекту коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Початок о 14:00 год. Орієнтовна тривалість — півтори години.

У програмі заходу:

  1. Інформація про проект «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення територіальних громад»: мета, географія впровадження, основні активності та роль зацікавлених учасників американських програм обмінів/стажування;
  2. Обговорення можливостей співпраці та напрямків експертних груп проекту. 

Модератор заходу: Віталій Федорак, волонтер ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва», учасник Professional Fellows Program (2020-2021)

Запрошуємо учасників американських програм обмінів/стажувань та представників робочих груп проекту взяти участь у онлайн-зустрічі.

Всіх зацікавлених осіб просимо зареєструватися до 28 серпня включно за наступним посиланням: https://forms.gle/dxSdGeweD8uqanqC8 

Посилання на підключення буде надіслано окремим листом на електронні пошти, вказані при реєстрації. 

Довідково:

Проект «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення ТГ», реалізується ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні та у партнерстві з ГО «Доброчин» (м. Чернігів) в рамках діяльності коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Метою проекту є налагодження взаємодії «влада-громада» для ефективного відновлення територіальних громад (далі ТГ), що постраждали від російської військової агресії.

Географія проекту:

  • Миколаївщина: Новоодеська і Вознесенська міські та Березанська селищна ТГ.
  • Чернігівщина: Менська і Городнянська міські та Ріпкинська селищна ТГ.

Партнерами проекту також є місцеві ради вказаних територіальних громад.

Вже погоджена методика громадського аудиту, опитувальники лідерів ТГ, а також запланована серія регіональних тренінгів з питань належного урядування, місцевої демократії і проєктного менеджменту для локальних робочих груп. Більше за посиланням: http://frgn.mk.ua/?p=13240.

З повагою

пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

002
001

Відновлення територій, постраждалих внаслідок дій російських військових, потребує часу та інвестицій, а громадам необхідно напрацювати програми комплексного відновлення.

Підготовча робота розпочалась з анкетування місцевого бізнесу, громадськості, органів влади щодо оцінки збитків та перспектив і пріоритетів розвитку громади.

Відновлення — це тільки про будівництво, адже воно само по собі апріорі не зможе забезпечити розвиток громади. Головне завдання на сьогодні — закумулювати проблеми і визначити обсяг руйнувань та втрачених вигод внаслідок військових дій, щоб знати обсяг залучення можливої допомоги.

006
005
004
003

Оцінка місцевих умов відіграє важливу роль у формуванні успішних планів місцевого розвитку та політик відновлення. Дуже важливо приділити достатньо часу та ресурсів для ретельного визначення джерел місцевих конкурентних переваг. Оцінка потреб у відновленні і відбудові на місцях, як правило, є першим кроком ефективного стратегічного планування.

Час – дорогоцінний ресурс, і чим кращий аналіз передуватиме розробці плану, тим більше шансів на успішну реалізацію та досягнення поставлених цілей.

Діяльність проходить в рамках проєкту «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення територіальних громад», який реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні при партнерстві з ГО «Доброчин».

Громадський аудит ефективності для інтеграції ВПО у відновлення Березанської ТГ

26 липня 2022 р. на першому засіданні робочої групи проекту погоджена відповідна Методика та заплановано заходи аудиту та навчального/коуч супроводу подальших спільних дій з лідерами об’єднаної громади.

Восмимісячний проєкт спрямований на формування дієвого плану відновлення Березанської та Коблівської територіальних громад, якій врахує баланс інтересів і прав внутрішні  переміщенні особи (ВПО)- центр – периферія, зокрема при проведенні освітньої реформи.

Тетяна Золотухіна, експертка Фонду презентувала робочій групі Нарис відбудови України, методику проведення громадського аудиту ефективності управління територіальною громадою та опитувальники для комунальних підприємств, бізнесу та мешканців громади.

Основною метою опитування трьох секторів – визначити головні пріоритети складання Плану відновлення громади з врахуванням інтересів ВПО- влади, бізнесу та громадськості.

Члени робочої групи  погодиди методику та запланували діяльність зі збору інформації за опитувальниками. 

В серпні експерти Фонду мають проаналізувати ефективність управління та за підсумками фокус-груп в 9-ти округах ТГ сформувати рекомендації та пропозиції щодо підвищення ефективності роботи виконавчих органів.

Також в рамках проєкту на вересень заплановано тренінг з проєктного менеджменту для представників влади та громадських організацій.»

Матеріали на

Запрошуємо небайдужих експертів і практиків з місцевого розвитку, демократичного урядування  та креативного бізнесу взяти участь у у заходах проекту !

З питань участі у проєкуті звертайтеся на E-mail: fondnikol@gmail.com .

Прес- служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Інтеграція ВПО у відновлення територіальних громад Миколаївщини, що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» при партнерстві х ГО «ЕКО, Березань (смт Березанка) , ГО «Перспективи XXI сторіччя» ( с Коблево) , виконкомами Березанської та Коблівської рад.