http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Внутрішній контроль і аудит для ефективності місцевих бюджетів (Анонс навчання)

Запрошуємо громадських активістів, місцевих депутатів та місцевих посадовців з пілотних громад Миколаївської (м. Миколаїв, м. Вознесенськ, м. Баштанка) а також з Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області на навчанняз питань нових рецептів належного, ефективного місцевого самоврядування.

А саме:

  • Посадовців органів місцевого самоврядування (ОМС): 11-12 липня 2019 р.;
  • Представників місцевих громадських груп і депутатів: 15-16 липня 2019 р.

Випускники за коуч та грантовою підтримкою команди проекту протягом 2019 р- 20 р. підготують та реалізують відповідні ініціативи у своїх громадах.

У програмі дводенного навчання роз’яснення «людською мовою»:

  • Можливостей системи внутрішного аудиту та внутрішнього контролю у виконавчих органах місцевого самоврядування для лікування проблем ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процесу. 
  • Вимог законодавства України щодо запровадження системи внутрішньго аудиту та внутрішнього контролю. Відповідальність місцевих посадових осіб;

Також учасникам  навчання буде запропоновано у форматі ділової гри :

  • обговорити результати пілотного громадського аудиту ефективності утримання комунальної дорожньо-транспортної інфраструктури у відповідної громади;
  • Напрацювати шляхи запровадження системи належного демократичного врядування на основі механізмів місцевої демократії та діалогу.

Тренер: Експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

Місце проведення: м. Миколаїв, просп.. Центральний 120. В готель «Раціотель» з 9-30 до 17- 00. Організатор забезпечує учасників проживанням, харчуванням під час заходу та роздатковими матеріалами. З питань участі  звертатись до 17-00 10.07.19 р. на:

E-mail: fondnikol@gmail.com,  Тел/факс  (0512) 47-38-79.

Контакти для зв’язку: fondnikol@gmail.com. (0512) 47-38-79  Олена Вартанян (офіс-менеджер).

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

______________________________________________________________

Тренінг проводиться в рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії.

Партнери проекту: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»; ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Севєродонецьк Луганська область), ГО «Центр Доброчин» (м. Чернігов).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>