http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Школа екскурсоводів Миколаєва відкрита!

30 вересня 2019 р. двадцять переможниць конкурсного набору слухачів скористались безкоштовними сервісами партнерського проекту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» і Миколаївського міськвиконкому та розпочали свій шлях до компетентних, успішних гідів, що розроблять унікальні туристичні продукти.

«Школа екскурсоводів Миколаєва» має на меті формування якісного сервісу, поліпшення туристичної пропозиції та збільшення кількості туристів. Адже Миколаїв має значний туристичний потенціал. Ми місто півострів, що має як унікальні верфі, так і стародавній «Дикій сад», колорит «слободки» з міфами про кримінальне минуле і сучасність. 

Маємо реальні перспективи розвитку тематичного туризму. Проте значною мірою туристичний розвиток залежить від роботи гідів, саме тому Школа  направлена на підвищення знань та навичок жінок — екскурсоводів, розробку унікальних туристичних пропозицій та розвиток малого підприємництва в туристичній сфері» —  

Так коментує подію директор ГО Фонд розвитку м. Миколаєва»  Михайло Золотухін».

За методичною підтримкою «Всеукраїнської  асоціації гідів» місцеві краєвиди проведуть  навчання для жінок, На установчої сесії вияснилось, що серед слухачок з одного боку є  практики, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію, так і ті, що мають різну освіту, але мають натхнення. Всі мають намір створити власний туристичний продукт для розвитку міста. Саме про це слухачки  підписали угоди з міськвиконкомом та Всеукраїнською Асоцацією гідів.

Протягом жовтня листопада, суботнімі вечорами слухачки опанують 10-денний інтенсивний теоретичний курс а кожну неділю матимуть практичні заняття за коуч підтримкою дуже компетентних практиків. Будуть створені  унікальні туристичні маршрути з креативним оглядом перлин історії міста Святого Миколи. Так патріотками міста буде зроблено важливий крок до туристичної привабливості міста та збільшенню кількості туристів, та інвесторів.

У перспективі буде запроваджена акредитація екскурсоводів: Випускниці презентують свої портофоліо, фаховій комісії. Й у випадку схвалення, отримають рекомендаційні бейджі. Практичний механізм сертифікації буде розроблено  за участю громадської ради з питань туризму при департаменті економічного розвитку Миколаївської міської ради. 

Так з’являється якісні сервіси для гостей та патріотів міста Миколаєва

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

__________________________________________________________________

Навчання проводиться в рамках проекту «Школа екскурсоводів– проведення тренінгів для жінок м. Миколаєва» що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» при партнерстві з Департаментом Економічного розвитку Миколаївської міської ради за підтримки Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС www.pleddg.org.ua ), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ)за кошти Міністерства міжнародних справ Канади.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>