http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Важливий крок до ефективності самоврядування Баштанської ОТГ

Зроблять місцеві депутати, підтримав на травневої сесій проект рішення #ГромадськаПрефектура – ініціативи Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Вітаємо команду міського голови Івана Рубського, членів міськвиконкомів, що зробили реальні практичні кроки по виконанню рекомендацій аудиту, що були Вам презентовані на жовтневому круглому столі у міськраді!

Дякуємо експерту програми DOBRE пані Семенець за допомогу у розробці згаданого проекту рішення!

Шановні депутати!

Ваші голоси «ЗА» оприлюднений на офіційному сайті ОТГ проект рішення дозволить Вам:

По-перше, зробити більш дієвим контроль за ефективністю посадовців  та працівників комунальних установ і підприємств Баштанської громади;

По-друге, захистити себе і місцевих посадовців від можливих покарань державних і фіскальних органів, виконав вимоги Ст. 26 Бюджетного кодексу України та відповідний пакет НПА;

По — третє, запровадити дієвий інструмент захисту інтереси Ваших виборців при виконанню Ваших рішень для блага громади.

 Так громада черговий раз зможе підтвердити своє лідерство у рейтингах прозорості, підзвітності місцевих бюджетів та продемонструє інноваційну практику по запровадженню української версії європейської СУЯ- системи управління якістю у місцевому самоврядуванні.

Запровадження СУЯ було ознакою таких місцевих громад — лідерів як м Вінниця, Бориспіль, що отримав сертифікати ISO 90001-2008 демонструють кращі ніж інші місцеві громади показники якості муніципальних послуг та ефективності місцевих бюджетів.

Тепер і Баштанська міська ОТГ  має шанс приєднується до цього елітного клубу

Нагадуємо, що  напрацювання Мережі по ії запровадженню обговорено на лютневому круглому столі в Українському кризовому медіа- центрі та у порядку денного публічних консультацій, що заплановані Міністерством фінансів України одразу після закінчення обмежень COVID-19.

Пост- реліз лютневого круглого столу на  https://decentralization.gov.ua/news/12242?fbclid=IwAR0q_5SbhxdxcBk60wz0JoG4cHiLzordoov4BbSzJnet5poUK63sl2lprnw 

Михайло Золотухін,

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор #ГромадськаПрефектура

Громадський аудит проведено рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії  та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>