Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Анонс обговорень у Краснопілля і Ташино для Березанської ЕКО — громади

Шановні краєзнавці, екологи та місцеві депутати! Робоча група селищного голови запрошує до ВАС до обговорення екологічних викликів Стратегії розвитку громади.

Чергові з серії лютневих фокус – груп відбудуться, 12 лютого 2021 р. у приміщеннях:

 

  • Ташинського старостату (вул. Сонячна, буд 47, с. Ташино). Початок о 10 — 00;
  • Краснопільського старостату (вул. Шкільна 1, с. Краснопілля). Початок о 13-00.

 

У програмі заходів:

По — перше, презентація перших результати громадської експертизи Стратегії розвитку Березанської селищної ОТГ до 2024 р. (у форматі Стратегічної екологічної оцінки);

По — друге, обговорення ключових екологічних проблем округу;

По — третє, делегування представників округу у склад Березанської Стратегічної ради.

Нагадуємо, що лютневу серію фокус – груп в усіх округах громади ініціювала  робоча група селищного голови за першими результатами громадської експертизи. Перша фокус- група відбулась 5 лютого 2021 р. у Матиясове http://frgn.mk.ua/?p=12140.

Чекаємо заявки учасників фокус — групи!

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Серія фокус-груп СЕО у старостинських округах Березанської громади відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>