Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Українська «Нарада порозуміння» для доброї освіти у Коблівської громади» (Анонс)

Шановні освітяни, сільські активісти та депутати ! Запрошуємо  до ВАС до обговорення викликів та шляхів модернізації системи освіти Вашої громади!.

Чергова з серії робочих нарад у округах за результатами відповідного громадського аудиту відбудеться о 14-00 у середу 7 квітня 2021 р. у приміщенні сільського клубу (вул. Тилігульська, буд. 39- Б, c. Українка).

У програмі заходу:

  • Обмін думками щодо висновків громадського аудиту;
  • Планування можливих шляхів до доброї освіти у гармонійної Коблівської громаді.

Чекаємо заявки потенційних учасників заходів.

У разі виникнення запитань, звертайтеся на E-mail: fondnikol@gmail.com або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Партнерами проекту є  ГО «ЕКО. Березань», виконкоми Березанської і  Коблівської рад  та Миколаївський місцевий центром ПВПД.

 Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х місцевих громад Березанщини щодо:

  • Суті реформи системи надання освітніх послуг;
  • • Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
  •  Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступеней та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в місцевих громадах.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>