Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Прогресівських дітей переводять у ташинську школу та дитячий садок

Саме таке рішення прийняли батьки та освітяни на громадських слуханнях, що відбулись 6 травня у приміщенні сільської школи.

Таким чином, представники громадськості, освітян погодились що з 01 вересня 2022 року діти стануть учнями гімназії та вихованцями дитячого садку, що у центрі Ташинського округу.

Шкільним автобусом буде підвіз учнів та вихованців Прогресівських школи і дитячого садку до Ташинського комунального закладу Березанської громади у зв’язку з ліквідацією даного закладу.

Це стало першим кроком виконання дорожньої карти  реформування освіти у Березанській селищній громади, що погоджено квітневою нарадою директорів  ЗЗСО селищної громади.

Нагадуємо, що формування дорожньої карти  і громадські слухання ініційовано  селищною радою за результатами  аудиту, що повели експерти коаліції #ГромадськаПрефектура.

Координатор коаліції та директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін так прокоментував подію:

«Без оптимізації мережі освітніх закладів Березанської громади не матиме шансів не тільки на соціально-економічний розвиток а опиниться на межі виживання. 

А найбільш болючою ланкою  є освіта у Ташинському окрузі». 

Вітаємо результати перших громадських слухань!

Нагадаємо, що для формування рекомендацій громадського аудиту у вересні грудні 2020р  в усіх округах громади була проведена серія «нарад порозуміння». http://frgn.mk.ua/?p=12067 .

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Громадській аудит проведено в рамках проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», виконкомами Березанської, Коблівської місцевих рад та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>