Саме це допоможе жителям міста та сіл Новоодеської ТГ співпраця з коаліцією #ГромадськаПрефектура в рамках партнерського проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини».
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/05/EU4USociety_social_medias-копия-17-1024x1024.jpg)
20 травня 2022р. відбулася установча робоча зустріч команди проекту за участі голови і секретаря ради, представників місцевого самоврядування і громадськості з центру та усіх старостинських округів міської громади.
Було обговорене не тільки виклики та шляхи відновлення ТГ , а і презентовано сервіси проекту з розвитку місцевої демократії.
Так протягом травня – листопада 2022 року відбудеться:
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2022/05/281922676_2146884822133042_1395906419621871672_n.jpg)
1. Визначення актуальних проблем та потреб для відновлення і відбудови ТГ на принципах належного урядування та на основі можливостей самоорганізації мешканців і різних форм місцевої демократії (ФМД);
2. Навчальна, консультативна, інформаційно — комунікативна та інша ресурсна підтримка ініціатив з налагодження відповідної взаємодії влада- громада на основі ФМД.
У «Школі громадянської дії» разом з навичками застосування ФМД будуть «прокачені скіли» залучення грантів від місцевих, національних та міжнародних донорів для місцевого, гармонійного розвитку.
Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.
EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.
Метою проєкту є посилення спроможності членів Новоодеської, Вознесенської, Мішково – Погорілівської, Радсадівської та Березанської ТГ до взаємодії «влада–громада» при вирішенні болючих питань відбудови громад (інфраструктури, життєзабезпечення та місцевої економіки).
Проект реалізується в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.