Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Місцеві рішення для ВПО — новосельців Коблівської громади

Саме про це нещодавно обговорили учасники робочої наради за результатами громадського аудиту НПА Коблівської ради та ії виконавчих органів щодо інтеграції ВПО у відновлення,  ікій був проведено командою коаліції «Громадська префектура»

Експертка Фонду, Тетяна Золотухіна так узагальнила рекомендації аудиту з якими погодились учасники наради:

1. Створити раду ВПО при виконкомі Коблівської сільської ради з застосуванням принципів Постанови КМУ від 04 серпня 2023 р. № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб».

2. Провести модернізацію місцевої цільової програм «Соціальне партнерство на 2023-2027р»:

Внесення до основних напрямків діяльності завдань та заходів щодо

— сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громаду безпосередньо після внутрішнього переміщення

— сприяння започаткуванню власного бізнесу як ВПО так і постійних мешканців громади, працевлаштування в приватному та комунальному секторі .

3. Раді ВПО напрацювати  комплекс заходів щодо створення фонду житла Коблівської громади (започаткування процесу прийняття в комунальну власність безхазяйного та/чи покинутого майна)

4. Прес-службі виконкому забезпечити розміщення на офіційному сайті громади інформації щодо

 — можливостей працевлаштування ВПО в громаді (вакансії з локаціями підприємств),

— започаткування бізнесу (інформація щодо оренди комунального майна, земельних ділянок, та інш.) 

5 . Провести  на початку листопада 2023 р Ідеатон новосельців Коблівської громади: “Городництво, рослиництво, креативні індустрії” де ВПО разом активістами сформують пілотні проєктні ідеї, що у подальшому отримають відповідну коуч- підтримку проекту при їх реалізації.

 В рамках підготовки Ідеатону виявити мотивованих його учасників шляхом Анкетування та жовтневу серію зустрічей  у старостинських округах з ВПО- новосельцями сіл громади .  

Запрошуємо ВПО — новосельців громади  місцевих активістів до співпраці при проведенні Ідеатоні , зокрема анкетуванні та фокус-групах в округах громади !

Доступ до Анкети ВПО —— новосельців громади  на https://docs.google.com/…/1e1Nwe8G4Nlaj8FTfd…/edit

З питань участі в Ідеатоні та партнерства у проєкті звертайтесь до:

  • Олексія Сидорчука, голови правління ГО «ЕКО. Березань» (с.м.т. Березанка), на E-mail: oleksiy.sydorchuk@gmail.com  або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;
  • Маріани Капусткіной, менеджерки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», на  E-mail: fondnikol@gmail.com  або за тел/вайбер +38 (050)547-81-35.

Фото – звіт

Пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Нарада відбулась в рамках проєкту «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя Березанської, Вознесенської та Коблівської ТГ», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Партнерами проєкту є Вознесенська, Березанська та Коблівська ради,  ГО «ЕКО.Березань» та БФ «Фонд громади Вознесенську».

Проєкт спрямовано на налагодження діалогу та взаємодії влада-громада для забезпечення участі ВПО у формуванні та реалізації місцевих рішень щодо відновлення, зокрема у сферах продовольчої безпеки, працевлаштування, соціальних і освітніх послуг.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>