Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Місцеві рішення для ВПО — новоселів Березанської громади

Саме про це буде відверта розмова у четвер, 16 листопада 2023р, о 09:00 на робочій групі проєкту, яка відбудеться у приміщенні селищної ради.

У програмі заходу:

  1. Обговорення потреб новоселів громада та викликів їх реалізації;
  2. Презентація результатів громадського аудиту рішень Березанської ради та ії виконавчих органів щодо інтеграції ВПО у відновлленя та розвиток;
  3. Планування Ідеатону Березанської громади: “Городництво, рослиництво, креативні індустрії”.

Запрошуємо членів ради з питань ВПО Березанської  ТГ, Березанської громадської ради, представників громадськості та  ВПО- новосельців громад , заповнити Анкету та взяти участь у заході та проєкті !

З питань участі та партнерства звертайтесь до:

  • Олексія Сидорчука, голови правління ГО «ЕКО. Березань» (с.м.т. Березанка), на E-mail: oleksiy.sydorchuk@gmail.com  або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;
  • Маріани Капусткіной, менеджерки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», на  E-mail: fondnikol@gmail.com  або за тел/вайбер +38 (050)547-81-35.

Пресслужба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Нарада дає старт проєкту «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя Березанської, Вознесенської та Коблівської ТГ», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Партнерами проєкту є Вознесенська, Березанська та Коблівська ради,  ГО «ЕКО.Березань» та БФ «Фонд громади Вознесенську».

Проєкт зпрямовано на налагодження діалогу та взаємодії влада-громада для забезпечення участі ВПО у формуванні та реалізації місцевих рішень щодо відновлення, зокрема у сферах продовольчої безпеки, працевлаштування, соціальних і освітніх послуг.

На основі можливостей форм місцевої демократії таких як громадська рада/експертиза, ОСН буде напрацовані місцеві відповідні нормативно — правові механізми реалізації інтересів та прав ВПО.

Перлиною проєкту будуть Ідеатони «Городництво та рослинництво у ТГ (технології та засоби виробництва) ня яких ВПО разом активістами сформують пілотні проєктні ідеї, що  отримають відповідну коуч- підтримку проекту при їх реалізації.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>