Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чотири проєктні ідей для відновлення та розвитку Коблівської громади

Саме це сформували учасники та учасниці дводенной майстерні з проєктного менеджменту, що відбулась 18-19 червня 2024 р. у приміщені Коблівської бібліотеки.

У заході коаліції «Громадянська платформа відновлення та розвитку громад Миколаївщини» взяли активну участь 33 представників місцевого самоврядування та громадськості більшості сіл Коблівської громади.

За допомогою експертки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяни Золотухіної сформовано наступні чотири концепти:

  1. Оснащення Центру первинної медичної допомоги КСР пересувними засобами (флюрограф, момограф та інш);
  2. Створення на базі Коблвського ліцею «зеленого класу» — екологічний простір на свіжому повітрі для ефективної інтеграції природничих наук в учбовий процес;
  3. Створення на базі колишньої Луговської школи реалібітаційног центру для УБД, інвалідів війни, демобілізованих
  4. Створення спортивної бази на Тилигульському лимані.

«Майстерня стала фінальною сесію у «Школі громадянської діі — 2024 » для відновлення Коблівської громади. У лютому навчання були у Рибаківці, Анатолівці, Украйнці та Коблевому.

Пропозиції випускників навчань вже стали складовою проєкту Плану відновлення та розвитку Коблівської громад. Проєкт Плану на https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1718173660/ .

Дякуємо приставникам Рибаківки, Новофедерівки, Лугового, Анатолівки та Коблево за активну участь, а команді Коблівського голови за добру організацію майстерні.

Випускники тепер мають можливість застосувати отримані знання на практиці:

  • Обґрунтувати включення своєї пропозиції з вирішення болючої проблеми відновлення рідного села та громади у План відновлення, зокрема систему ДРІМ.
  • Написати грантову заявки на різні конкурси міжнародних донорів.

Очікуємо такої ж активності при подальшої формування якісних грантових заявок. Наші експерти допоможуть».

Майстерню відкрила начальниця економічного відділу сільради Тетяна Ковалик, що презентувала конкурс Громадського бюджету, якій оголосила Коблівська рада.

«До 30 червня 2024 р. чекаємо від небайдужих жителів сіл проєкти з відновлення та розвитку сіл громади у 5-ти сферах (Безпека та громадський порядок; Енергозбереження
Комунальне господарство; Навколишнє середовище; Соціальний захист).»

Відео виступу Тетяни Ковалик https://www.facebook.com/100064893662707/videos/pcb.856311373208644/1673088826791891 .

Фото з майстерні від місцевої координаторки Громадянської платформи Лілії Маткевич .

Настав час перетворити мрії на дієві проекти!

Чекаємо від учасників навчань та небайдужих наступні три дії:

По-перше, заявки на конкурсу Коблівської сільради Громадський бюджет .

Механізм подачі на Громадській бюджет https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1718204060/.

Умови конкурсу Громадського бюджету https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1716877839/https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1716877839/;

По-друге, пропозиції до проєкту Плану.  Письмові пропозиції подаються на адресу: Коблівської сільської ради: 57453, Миколаївська область, Миколаївський район, село Коблеве, вул. Одеська, буд. 4;

 Е – пропозиції подавайте до відділу економічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради на Email: econom_koblevorada@ukr.net  ;

По -третє, заявки представників сіл у Громадську раду відновлення та розвитку Коблівської громади . Анкета на https://koblivska-gromada.gov.ua/news/1716536144/ .

Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”

Майстерня проєктів та формування Плану відновлення відбувається в рамках проекту Громадянська платформа для відбудови на краще Коблівської громади, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Партнер проєкту: Коблівська сільська рада

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>