Запрошуємо представників медіа, місцевого самоврядування та громадськості взяти участь в установчій зустрічі проєкту о 10-00, у п’ятницю 29 листопада 2024 р. у приміщені міської ради. (2-й поверх, вул Центральна будинок, 202 , м. Нова Одеса).
З питань реєстрації для участі звертатись до:
Руслана Бітніша , голови ГО «Новоодеська рада старійшин» координатора Громадянській платформи по Новоодеській ТГ
на: E- mail: bitinsh.rus@gmail.com або за тел/вайбер +38(050)251-67-57;+38(050)394-14-40
Зареєстрованим учасникам компенсуємо витрати на проїзд у розмірі вартості квитків на автобус згідно наданих проїзних документів або вартість витраченого бензину.
Прес — служба ГО “Фонд розвитку міста Миколаєва”
Еко-модернізація громади відбувається в рамках проекту на тему: DIY4Change для зеленого відновлення і сталого розвитку 2-х громад Миколаївщини, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Партнерами проєкту є Новоодеська міська рада, Шевченківська сільська рада, ГО “Новоодеська рада старійшин” та ГО “Зеленогацські інііціативи”.
Мета проєкту: Забезпечити «зелену» складову у порядку денному політики відновлення Новоодеської і Шевченківської ТГ шляхом набуття відповідних компетенцій учасників взаємодії “влада-громада” та “центр-периферія” на основі реальної участі жителів при визначенні різних ступенів ЕКО — потреб, формулюванні відповідних ЕКО-завдань/заходів, ранжування пріоритетності заходів при виконанні наступних двох завдань:
По-перше, впровадити складові «зеленого відновлення» у План відновлення Шевченківської ТГ та Плани реалізації Стратегій Новоодеської та Шевченківської ТГ на основі стратегічної екологічної оцінки (СЕО).
По-друге, Напрацювати базові аналітично-інформаційні документи для екологічної аргументації проєктів міжнародної технічної допомоги (МТД) двом громадам проєкту на основі можливостей комплексного дослідження СЕО + “Екологічний профіль громади N з додатками — 6 мап за допомогою інструментарію гео-інформаційних систем. А саме :
Мапа руйнувань. Мапа природоохоронних, рекреаційних зон, Мапа біорізномаїття флори і фауни. Мапа джерел пітної води. Мапа корисних копалень).
Дослідженнями буде ідентифіковано пакет екологічних проблем та сформовано рекомендації по запобіганню, скорочення/пом’якшенню потенційних ризиків небезпек та негативних наслідків для довкілля та здоров’я населення.