Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Набір на тренінг «Громадська антикорупційна експертиза для ефективного бюджетного процесу та місцевого самоврядування»

 iЗапрошуємо представників різних форм самоорганізації мешканців сіл, селищ міст Миколаївщини на чергове дводенне навчання 3-4 грудня 2015 р. у «Школі громадянської дії». За результатами навчання учасники отримують підтримку «Ресурсного центру місцевої демократії» ММГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» з просування антикорупційних громадських ініціатив. Анкету учасника чекаємо до 16-00 тридцятого  листопада 2015 р.

Антикорупційне, податкове та бюджетне законодавство відкриває нові можливості для участі громадян у вирішенні місцевих проблем. А нові міські голови, місцеві депутати та міськвиконкоми будуть ефективними лише у разі дієвого громадського контролю та оскарженню виявлених порушень та корупційних ризиків у місцевих нормативно-правових актах. Важливо скористатися цими можливостями.

Брошура  «Доброчесні муніципальні послуги у м.Миколаєві» 

Учасники тренінгу отримують наступні знання та навички:

  • Оцінка потреб громади та бачення їх вирішення у рішеннях влади;
  • Можливості які дає антикорупційна, податкова та бюджетна реформи;
  • Оцінка типових корупційних ризиків та практик на місцевому рівні;
  • Основні перешкоди на шляху впровадження антикорупційної політики на місцевому рівні;
  • Як оцінювати успішність антикорупційної політики на місцевому рівні (чи все так однозначно як пишуть у звітах?);
  • Можливості громадського моніторингу, адвокації та впливу громадян на місцеву політику через учать в бюджетному процесі;
  • Предметний аналіз однієї із міських цільових програм та бюджетних програм на предмет виявлення корупційних ризиків, їх попередження та реагування в разі їх виявлення.

Тренери та експерти-консультанти мають відповідний успішний досвід у м. Миколаєві та містах Дніпропетровської області.

Всі учасникибудуть забезпечені унікальними навчальними матеріалами, обідами та кава-брейками. Іногороднім учасникам Фонд забезпечить поселення вдвомісних номерах готелю  і компенсує проїзд по квитках на автобус або поїзд.

Чекаємо анкети-заявки до 16-00, 30 листопада 2015 р.

за адресою:E—mail: fondnikol@gmail.comабо тел./факсом: (0512) 47-38-79

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»._

Діяльність здійснюється ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в рамках проекту «Доброчесні муніципальні послуги у м. Миколаєві та області»» при грантової підтримки МФ «Відродження».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>