Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Як забезпечити успішну реалізацію Стратегії Куцурубської об’єднаної громади

unnamedСаме це 17 травня обговорили 20 представників органів місцевого самоврядування, комунальних установ , і громадськості першої на Миколаївщини Куцурубської сільської об’єднаної громади. Прийнято за основу методика формування Плану реалізації Стратегії на 2017-19 р. Оголошено набір у робочі групи Куцурубської стратегічної ради, що при методичної підтримки команди ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» розроблять і знайдуть ресурси для дієвого «Плану реалізації на 2017-19 роки Стратегії розвитку Куцурубської сільської територіальної громади до 2026 р» та оновлять Статут об’єднаної громади, що ії захистить законодавством України від можливих спроб зробити щось без згоди селян.

 

Запрошуємо потенційних членів робочих груп Стратегічної ради на дводенний тренінг з складання проектів та формування плану реалізації  Стратегії з технічними завданнями, що відбудеться 23-24 травня в приміщені Ресурно-інформаційного центру (РІЦ) об’єднаної громади (с Іванівка, офіс старости, вул. Дніпробузська, 8.

Анкети приймаються до 21 травня 2017 в е-вигляді на:  fondnikol@gmail.com, ksrs@ukr.net, а також в офісі РІЦ (староста сіл Іванівка і Яселка Оксана Яковенко) або виконкомі (фахівець з комунікації громади Тетяна Федорова).

Довідки та консультації: Тел  (05154) 94-2-31,(0512) 47-34-79. Факс (0512) 47-38-79.

 

Таким чином представники місцевих візьмуть компетентну участь у забезпеченні дієвості Стратегії Куцурубської ОТГ до 2026 року та захистять інтереси своїх сіл в об’єднаний громаді.

Формування спроможної Куцурубської сільської об’єднаної громади триває!

 

Прес- служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та Виконавчого комітету Куцурубської сільської ради.

————————————————————————————————

Ресурсна підтримка формування куцурубської спроможної громади  відбувається на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 р на період 2015-17 р.» (рішення Миколаївської облради №7 від 30.07.2015 р.) та в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»: «Експертна підтримка реалізації Стратегії Кукцурубської ОТГ» за підтримки МФ «Відродження».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>