Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

круглий стіл на тему «Як програмно-цільовий метод допоможіть ефективності використання коштів громад Одеської області»

img1223 червня о 12.00,  в прес-центрі  «Контекст Причорномор’я» (пр. Шевченко 4д оф.81, м. Одесса) відбудеться круглий стіл на тему «Як програмно-цільовий метод допоможіть ефективності використання коштів громад Одеської області».

Основні теми обговорення:

  • Виклики на шляху до ефективності місцевих бюджетних процесів? Які обов’язки є у місцевих громад із запровадження ПЦМ в бюджеті 2017 року? Яка відповідальність передбачена за невиконання даних вимог?
  • Які доброчесне запровадження ПЦМ допоможе ефективності використанню коштів місцевих громад .
  • Як допоможе громадський аудит оздоровленню місцевих бюджетів?

 

Сервіси місцевим громадам від  громадської ініціативи «Ефективні та доброчесні Місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні презентують  директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін  та голова одеської ОГО ВГО «Комітет виборців України та координатор громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» Анатолій Бойко.

 

До участі в круглому столі запрошені представники Одеської обласної адміністрації, органів місцевого самоврядування м. Одеса, Ізмаїл, Подільск та Біляївська ОТГ, Держказначейства, Державної адиторської служби, неурядових організацій.

Запрошуються всі зацікавлені ЗМІ!!!!

 

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ОГО ВГО  «Комітет виборців України».

_______________________________________________________________________________

 

Круглий стіл проводить Одеська обласна організація ВГО КВУ в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5 областях півдня та сходу України», який реалізує  ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках Громадського Партнерства  «За прозорі місцеві бюджети!» за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні та медіа-підтримки ГО «Український кризовий медіа-центр».

Мета проекту: надати сприяння впровадженню програмно-цільового методу (ПЦМ) в бюджетний процес 20 пілотних громад із 5-ти областей Півдня і Сходу України для підвищення рівня ефективності та доброчесноті використання коштів місцевих громад.

В Одеський області проектом охоплені міста Одеса, Ізмаїл, Подільск та Біляївська ОТГ.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>