Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чому бракує ефективності витрачання коштів громади м. Миколаєва?

14a9bb

Саме це питання за результатами громадського аудиту доброчесності запровадження програмно-цільового-методу (ПЦМ) і діагнозу прогнозної ефективності витрачання коштів бюджету 2017 р., що провели протягом травня-вересня 2017 р у 23-х місцевих громадах 5-ти областей півдня і сходу України експерти громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» обговорять 28 вересня о 15-00 на засіданні експертно-громадської ради миколаївського міськвиконкому у малому звалі міськради (вул. Адміральська 20, м. Миколаїв).

Проект резолюції Експертно-громадської ради Миколаївської міської ради, що запропонував ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» як координатор проекту партнерства.

Експерт проекту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна презентує результати громадського аудиту, що здійснено м Миколаєві разом з іншими 23 бюджетами міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) п’яти областей України за методикою, що 21 червня 2017 р рекомендувала для використання Експертно-громадська рада:

По-перше, Оцінку прогнозної ефективності бюджетних програм місцевого бюджету м. Миколаєва на 2017 р. в сфері «Житлово-комунальне господарство», зокрема у порівнянні з місцевими бюджетами Києва, Одеси Херсону та інших місцевих громад проекту;

По-друге, Загальний рейтинг доброчесності запровадження (ПЦМ) та рейтинг в розрізі головних розпорядників бюджетних коштів (ГРБК) у м. Миколаєві. Серед 15 ГРБК лідерами доброчесності у Миколаєві є департамент соц. захисту, Управління з надзвичайних ситуацій , Департамент фінансів та адміністрації Центрального і Заводського районів.

Лідером доброчесності серед 13 міст обласного значення є м. Вознесенськ (74,12 з 125 балів). А м. Миколаїв отримав почесне третє місце у цьому рейтингу (55,51 з 125 балів) . А серед 10-ти ОТГ лідером доброчесності є Біляєвська міська ОТГ (73,14 з 125 балів). «Срібло» має Баштанська міська ОТГ (56,14 з 125 балів). А Воскресенська селищна ОТГ разом з Томаківською ОТГ ділить почесне 5-те місце (по 25 з 125 балів).

На засідання ЕГР запрошено миколаївського міського голову та ГРБК Миколаєва.

Запрошуємо громадських активістів, представників місцевого самоврядування та ЗМІ ознайомитись з точкою зору експертів щодо причин викликів ефективності місцевого бюджетного процесу та побачити відповідні можливості програмно-цільового методу!!!!

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

______________________________________________________________________

Громадський аудит проведено в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня та сходу України», який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках діяльності Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети»  за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Мета проекту: запровадити в бюджетний процес 20 пілотних громад із 5-ти областей півдня і сходу України принципи демократичного розвитку шляхом моніторингу доброчесності впровадження програмно-цільового методу (ПЦМ), ефективності витрачання коштів місцевих громад та навчальної, коуч — підтримки партнерських проектів з підвищення ефективності і доброчесності бюджетів пілотних громад, що поєднують дії органів публічної влади та громадські ініціативи.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>