Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

«Як запровадити дієвий контроль ефективності бюджетних програм у м. Миколаєві?»

АНОНС

c59cda6c427f5f430d1428a92b15ffe85 грудня 2017 р. о 14-00 (малий зал Миколаївської міської ради, вул. Адміральська 20, м. Миколаїв) відбудеться засідання Експертно-громадської ради виконавчого комітету миколаївської міської ради (далі ЕГР).

Основне питання порядку денного – «Як запровадити дієвий контроль ефективності бюджетних програм у м. Миколаєві?». Доповідач — заступник голови ЕГР, директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін

У доповіді —  огляд результатів дослідження ФРММ «Механізми участі громадськості в управлінні місцевими фінансами» та презентації моніторингу стану конання рекомендацій Державного фінансового аудиту бюджетних програм благоустрою міста Миколаєва за 2013-2014 роки та 9 місяців 2015 року у контексті висновків громадського аудиту доброчесності запровадження програмно-цільового методу (ПЦМ) та прогнозної ефективності витрачання коштів бюджету 2017 р.

Презентація громадського аудиту на https://drive.google.com/open?id=1Cqgu00AaN-lO9pemaMt8yTF-n85E7ijH

Будуть запропоновані рекомендації щодо налагодження дієвої системи громадського контролю у виконавчих органах міської ради. А саме :

 

  • Методика оцінки ефективності реалізації міських цільових (галузевих) програм та бюджетних програм, що виконуються в їх складі,  які  фінансуються за рахунок коштів бюджету міста  Миколаєва (далі методика внутрішнього аудиту)
  • Проект рішення міськвиконкому «Про з організацію внутрішнього контролю в виконавчих органах Миколаївської міської ради та у підвідомчих бюджетних установах» .

 

Презентація Методики внутрішнього аудиту на https://drive.google.com/file/d/1kRIkjAfiMsY243QMeY4NH1ErencWl3kz/view .

До компетентного діалогу запрошено з членами ЕГР : в.о міського голови, представників громадськості, фракцій політичних партій у міськраді та міськвиконкому (Департаменту фінансів, Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції; Департаменту ЖКГ, районних адміністрацій, Департаменту економіки та інших головних розпорядників бюджетних коштів міської громади).

 

Запрошуємо місцеві ЗМІ та громадських активістів на захід!

 

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

________________________________________________________________________

Рекомендації щодо налагодження дієвої системи громадського контролю у виконавчих органах міської ради розроблено в рамках Проекту «Демократичний, прозорий, ефективний бюджет для зеленого, чистого і комфортного м. Миколаєва», який реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) при партнерстві з Виконавчим комітетом Миколаївської міської ради та КУ «Агенція розвитку Миколаєва» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>