Бюджетні слухання з 8.12.2018 перенесено на 26.01.2019р
http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Рекомендаціями громадського аудиту зацікавились у Держаудитслужби: перед Новим 2018 роком разпочався державний аудит Дніпровської міської ради.

audit-1За повідомленням Східного офісу Держаудитслужби з 25 грудня 2017 року заплановано початок державного аудиту виконання бюджету міста Дніпро за 2014-2016 роки та за 9 місяців 2017 року.

У рамках зазначеного аудиту планується проведення ревізій у наступних департаментах Дніпровської міської ради: Економіки, фінансів та міського бюджету, По роботі з активами, Гуманітарної політики, Благоустрою та інфраструктури, Охорони здоров’я населення. Також у ході аудиту буде проведено збір інформації в інших структурних підрозідлах міської ради та на створених нею комунальних підприємствах.

Коментуючи подію, Олексій Андрєєв голова Дніпропетровської обласної ГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (ДОГО ДКЕЦРП) – учасника проекту в рамках діяльності громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети» казав:

«…Нашою організацією – за методикою ГО «Фонд розвитку міста Миколаїва» здійснено громадський аудит доброчесності запровадження програмно-цільового методу та прогнозної ефективності використання коштів бюджету м Дніпро на  2017 рік. За його результатами було складено висновок громадської експертизи та на початку листопада направлено у паперовому та електронному вигляді до Дніпровського міського голови.

Минуло вже більше місяця, проте жодної відповіді щодо подальшої долі нашого звернення з Дніпровської міської ради не надходило, що є грубим порушенням вимог Закону України «Про звернення громадян». Параллельно направили заяву до Державної аудиторської служби про проведення перевірки відповідності дій розпорядників коштів міського бюджету м. Дніпро. У ії Східного офісу нас почули …».

Раніш результати подобного громадського аудиту почув Південний офіс  Державної аудиторської служби. Так напрацювання учасників партнерства у м Миколаєві (2015 р) та м Вознесенську (2016 р) стали основою співпраці з просування доброчесного бюджетного процесу у згаданих місцевих громадах Миколаївщини, де органи місцевого самоврядування вже нас почули . Докладніше на http://frgn.mk.ua/?p=9225 .

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва за матеріалами ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»

Аудіти та просування його рекомендацій проводиться в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5 областях півдня та сходу України», який реалізує  ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” (http://probudget.org.ua/)  за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Проект реалізується у 5-ти областях півдня та сходу України»,. Партнером проекту у Дніпрпетровськії області є ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (ДОГО ДКЕЦРП).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>