Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ресурси в розвиток периферійних сіл Воскресенської ОТГ!

dav

Так діють органи місцевого самоврядування селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ) у 2017-18 р, почув рекомендації громадських обговорень у локальних громадах.

Чи є це безпрограшною стратегією?

Як залучити молодь до розбудови спроможної та гармонійної громади?

 

Саме ці питання обговорили 16 липня на нараді за підсумками річної співпраці ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) та команди селищного голови Олександра Шаповалова.

 

Директор ФРММ Михайло Золотухін, представляючи результати діагностування ОТГ Миколаївської області на предмет врахування інтересів периферійних громад зазначив:

«….Ми провели дослідження у Баштанської міської, Воскресенської селищної Куцурубської і Кам’яномостівської сільських ОТГ.

dav

Наш головний висновок — команда голови Олександра Шаповалова протягом 2017-18 років доброчесні кроки до гармонії прав/інтереси середніх та великих сіл як при стратегічному плануванні розвитку до -20 роки, так і при фінансуванні інфраструктурних проектів розвитку.

У ОТГ не спостерігається намірів направити левову частину ресурсів до адміністративного центру громади. Більш того окрему увагу заслуговує саме центр та ролекти розвитку всієї ОТГ. Це ми побачили проаналізував:

По-перше, як цільові (галузеві) програми селищної ради, так і перспективні інвестиційні проекти розвитку, що містяться у додатку до Плану соціально економічного селищної ради на 2017 -2020 роки.

По-друге, структури капітальних видатків бюджету  2017р та переліку іфрастркутурних проектів, що будуть профінансовано у 2018 р з коштів місцевого бюджету та інфраструктурної субвенції . Маємо більш-менш рівномірне розподілення ресурсів на фінансування проектів розвитку.  А саме:

Докладніше висновки та рекомендації у презентації, аналітичної документу громадського аудиту гармонійності Воскресенської селищної ОТГ та оглядової статті  дослідження http://frgn.mk.ua/?p=10018.

Учасники жвавої дискусії погодившись з необхідністю з виправленням диспропорції у частині проектів розвитку всієї ОТГ, сформулювали проблему пасивності молоді у житті громади. А голова ініціював набір молоді у громадську раду патраиотів Воскресенської об’єднаної громади.

Директор ФРММ пообіцяв методичну та коуч-підтримку всім подібним. громадським ініціативам Воскресенської селищної ОТГ.

Формування спроможної гармонійної Воскресенської селищної  об’єднаної громади триває!

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» __________________________________________________________________

Підсумкова нарада проведена в рамках проекту «Місцева демократія для гармонійного розвитку сіл в ОТГ Миколаївщини», які реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках діяльності всеукраїнської мережі «Ресурсні центри сприяння місцевої демократі» при партнерстві з Першим та Другим Миколаївськими місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (ПВПД) за методичної підтримки ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та грантової підтримки МФ «Відродження».

Є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською обласною радою, Миколаївською на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>