Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чи підзвітна та ефективна міська влада управляє комунальним майном громади? Що виявили результати громадського моніторингу ?

В середу, 25 липня 2018 року о 14 -00 у прес-центрі Бізнес – центру «Олександрівський (вул. Нікольська, 25) за круглим столом представники представники  бізнес-асоціацій, громадських експертів, ЗМІ обговорять результати громадського моніторингу ефективності бюджетних надходжень від управлінням власністю громади міста, зокрема відкритості та прозорості дій посадових осіб органів місцевого самоврядування м. Миколаєва у 20017 р. та першому півріччі 2018р та сформулюють рекомендації щодо лікування системи врядування.

Громадськість і бізнес прагнуть отримати від міської влади звіт про ефективність управління коштами і майном громади м. Миколаєва, започаткування реформ, запропонованих бізнесом, щодо розвитку і підтримки малого та середнього бізнесу у м. Миколаєві, здійснення заходів, направлених на подолання корупції  у відносинах з комунальною власністю.

Організатор круглого столу: ГС «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу».

Запрошуємо регіональні ЗМІ !!!!

 

Просимо підтвердити участь в заході по тел. 58-15-19,  та на e-mail: ednanya.mk@gmail.com

 

Контактні особи:

Герасимчук ОленаАндріївна, тел. 098-00-11-864

Дзицюк Алла Миколаївна,  тел. 58-15-19, 067-512-26-52

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за матеріалами ГС «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу».

_______________________________________________________

Захід буде проведено в рамках проекту ГС  «Федерація асоціацій малого та середнього бізнесу»» на тему: «Ефективне  використання  комунального майна» який реалізується за участю регіонально партнера  ГО «Асоціація юристів «правозахист» при підтримці ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за кошти  Національного фонду підтримки демократії (NED м. Вашингтон, США).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>