http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чи підзвітна та ефективно міська влада управляє комунальним майном громади? (анонс круглого столу)

У середу, 15 серпня  2018 року о 14 -00 у приміщенні Миколаїської міської ради, каб. 163 (Адміральська, 20) підприємці міста Миколаєва за круглим столом з місцевими посадовцями і депутатами обговорять результати дослідження нагальних проблем прозорості надходжень у бюджет міста від  управління комунальною власністю та запропонують проект рішення миколаївської міської ради щодо затвердження «Положення про оренду комунальної власності».

Громадськість і бізнес прагнуть отримати від міської лади звіт про ефективність управління коштами і майном громади м. Миколаєва, започаткування реформ, запропонованих бізнесом, щодо розвитку і підтримки малого та середнього бізнесу у м. Миколаєві, здійснення заходів, направлених на подоланнякорупції  у відносинах з комунальною власністю.

 

Організаторкруглого столу:

ГС «Федераціяасоціацій малого та середньогобізнесу».

 

Запрошуємо регіональні ЗМІ !!!!

 

Просимо підтвердити участь в заході по тел. 58-15-19,

та на e-mail: ednanya.mk@gmail.com

Контактні особи:

Герасимчук ОленаАндріївна, тел. 098-00-11-864

Дзицюк Алла Миколаївна,  тел. 58-15-19, 067-512-26-52

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за матеріалами ГС «Федераціяасоціацій малого та середньогобізнесу».

_______________________________________________________

Захід буде проведено в рамках проекту ГС «Федераціяасоціацій малого та середньогобізнесу»» на тему: «Ефективне  використання  комунального  майна»  який реалізується  за участю  ГО «Асоціаціяюристів «правозахист» при підтримці ГО «Фонд розвиткумістаМиколаєва» за кошти  Національного фонду підтримки демократії (NED м. Вашингтон, США).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>