http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

ЯК підвищити ефективність місцевих бюджетів. (Анонс навчання для громад Херсонської та Луганської областей)

Запрошуємо місцевих громадських активістів та представників місцевого самоврядування зі згаданих областей у м. Миколаєві навчитись основам фінансової безпеки та системи ефективного, прозорого, демократичного управління коштами громад, що спрямована на належну якість муніципальних послуг за оптимальну ціну. А саме:
• Посадових осіб органів місцевого самоврядування (ОМС). Особливо — головних розпорядників бюджетних коштів та фінансових органів ОМС: 4-5 вересня 2018 р.;
• Представників місцевих громадських груп і депутатів 6-7 вересня 2018 р..
У програмі дводенного навчання — роз’яснення «людською мовою» щодо :
• Вимог законодавства України для міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо запровадження системи внутрішнього та зовнішнього контролю за ефективністю місцевих бюджетів;
• Рецептів того, як застосувати механізми місцевої демократії для впливу на ефективність витрачання коштів місцевого бюджету.
Експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна допоможе:
• посадовцям набути та удосконалити навички проведення оцінки ефективності бюджетних програм а також краще підготуватись до обов’язкового впровадження системи контролю за ефективністю коштів громад на муніципальні послуги з управління майном, землею, інфраструктурою та благоустроєм/освітленням територій громад та інш;
• громадськім активістам і депутатам опанувати громадський аудит, як інструмент налагодження конструктивного діалогу з посадовцями задля ефективного місцевого бюджетного процесу та стратегічного управління своєю місцевою громадою.
Особливо чекаємо анкети — заявки від представників місцевих пілотних громад , що за результатами проекту громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!»за підтримки посольства Великої Британії в Україні пройшли громадський аудит доброчесності запровадження у 2017-18 р. програмно цільового методу(ПЦМ). Реліз підсумкового круглого столу реалізованого проекту на http://frgn.mk.ua/?p=9849.
А тепер мають можливість застосувати можливості ПЦМ для виміру ефективності використання бюджетних коштів громади з наступних областей:
• Херсонської (м. Херсон, м. Каховка; Присиваська і Великокопанівська ОТГ);
• Луганської (м. Сєверодонецьк, м Рубіжне, м. Лисичанськ; Новопсковська ОТГ).
Витрати на харчування, проживання та проїзд (автобус, поїзд класу не вище купе) здійснює ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».
Місце проведення: Бізнес-центр «Олександрівський» (вул. Нікольська, 25, м. Миколаїв).
Кількість учасників обмежена. При надходженні анкет, що перевищує можливості проекту приоритет по даті надходження.
Чекаємо акети– заявки на Школу.
до 17-00 29 серпня 2018 р. E-mail: fondnikol@gmail.com .
Довідки: Тел ФРММ(0512) 47-38-79, тел. Володимир Молчанов (067) 551-68-87.
Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ХОГО «Причорономорський центр політичних та соціальних досліджень
_____________________________________________________________________________
Навчання проводиться в рамках «Від цілісності до ефективності місцевих бюджетів 4 областей України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в рамках діяльності Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.
Мета проекту: Запровадити міжнародні стандарти прозорого та підзвітного процесу бюджетування у принаймні 16-х пілотних місцевих громадах (містах регіонального значення та об’єднаних територіальних громадах) в 4-Х областях півдня та сходу України.
Партнери проекту: ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики»; Херсонська ГО «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень»; ГО «Кризовий медіа — центр «Сіверський донець» (м. Северодонецьк Луганська область).

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>