http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Круглий стіл у Коблівської ОТГ : «Демократичне, належне управління комунальним майном у 2-х ОТГ Миколаївщини» (Анонс )

Запрошуємо 06 грудня 2018 р. представників органів місцевого самоврядування, старост, активістів і депутатів сіл Коблівської сільської ОТГ і ЗМІ обговорити стан , виклики демократичності, гармонійності, прозорості та ефективності управління місцевих бюджетів та ознайомитись з сервісами нового партнерського проекту.

У програмі круглого столу презентація та обговорення:

  • Виклики демократичності, прозорості та ефективності управління місцевих бюджетів півдня та сходу України  Сервіси проекту для ОТГ Березанщини;
  • Презентація методики громадського аудиту дослідження проекту щодо Цілісності, прозорості, ефективності бюджетних процесів у Березанської та Коблівської ОТГ (доходів бюджетів від управління комунальним майном та видатків на розвиток комунальної інфраструктури (доріг, освітлення).

Експерти-модератори:

Олексій СИДОРЧУК, заступник голови Березанської районної ради;

Михайло ЗОЛОТУХІН- експерт ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»;

Володимир Киливник — голова Уст. «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ» ;

Володимр ПАНИЧ — Голова Коблівської сільської ОТГ

Людмила МАКСИМЕНКО, голова правління ГО «ЕКО Березань»;

Місце проведення: Виконком Коблівської сільської ради,  вул. Одеська, буд.4, с.Коблеве, Березанського району, Миколаївської області.

Початок реєстрації: 10-45. Час проведення: 11-00 – 13-00.

Прес-служба ГО «фонд розвитку м. Миколаєва»

_____________________________________________________________

Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Демократичне, належне управління комунальним майном у 2-х ОТГ Миколаївщини», які реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «Екоберезань», Установой «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ,Березаською районною радою  та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад»,, що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно рішення облради №7 від 30.07.2015 р. «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках..» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>