http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Стратегія, методики, ресурси для #ГромадськоїПрефектури (Анонс семінарів)

Запрошуємо громадських активістів та їх об’єднань з Миколаївської та Херсонської областей, що займаються моніторингом прозорості, підзвітності та ефективності місцевого самоврядування на стратегування коаліції #ГромадськаПрефектура та навчання у «Школі громадських префектів».

Чергові сесії Школи відбудуться у:

  • м. Миколаєві для визначення Стратегії та плану діяльності коаліції: 27-28 вересня 2019 р. Орієнтовна програма 4-ї сесії Школи;

Учасники коаліції #ГромадськаПрефектура — випускники «Школи громадськських префектів» за коуч та грантовою підтримкою команди проекту протягом 2019 р- 20 р. в рамках стратегічного плану підготують та реалізують відповідні ініціативи у своїх громадах.

Нагадуємо, що до 30 вересня 2019 р. чекаємо заявки від неформальних громадянських груп та громадянських об’єднань а конкурс грантів на тему: «Громадська префектура для ефективних місцевих бюджетів». Умови конкурсу грантів ФРММ за кошти NED на http://frgn.mk.ua/?p=10766.

Пост-релізи першої , другої сесій Школи з матеріалами навчань надаються 

Тренер: Експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

Організатор забезпечує учасників проживанням, харчуванням під час заходу та роздатковими матеріалами. 

 

Реєстрація учасників навчань до 12-00, 23 вересня 2019 р. за посиланням:

 

З питань участі  звертатись на:

E-mail: fondnikol@gmail.com,  Тел/факс  (0512) 47-38-79.

Контакти для зв’язку: fondnikol@gmail.com. (0512) 47-38-79  Олена Вартанян (офіс-менеджер).

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

______________________________________________________________

Навчання проводяться в рамках проекту «Громадська префектура (ГП) для прозорості та ефективності місцевих бюджетів», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» спільно з ГО «Європейський вектор розвитку» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та в рамках діяльності коаліції 24-х НГО Миколаївщини «Миколаївська регіональна платформа реформ».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>