http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Чого не вистачає для доброї медицини,освіти та доріг в ОТГ?

Порозуміння з цього питань шукали представники громадськості і місцевого самоврядування 24 вересня у с. Калинівка на першому з серії круглих столів на тему «Хвороби та ліки для ефективних реформ», що започаткувала команда проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини» у старостівських округах Березанської та Коблівської об’єднаних громадах.

Відкриваючі захід, заступник голови Березанської районної ради, член виконкому Березанської ОТГ Олексій Сидорчук підкреслив його важливість для знаходження шляхів вирішення болючих проблем формування спроможних місцевих громад. Серед ключових для громад району були названо застаріли питання якості доріг між селами району.
Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін зазначив , що
«Реформи децентралізації і місцевого самоврядування збільшили майже у 5 разів місцеві бюджети та надали ОТГ додаткові повноваження. Але якість та стан 15-ті доріг загального користування місцевого значення Березанського району Миколаївської області та якість освітніх та медичних та інших муніципальних адміністративних послуг не дозволила більш 15 тис мешканцям 10 сіл Коблівської сільської та 18 сіл Березанської селищної ОТГ) сприйняти переваги реформ місцевого самоврядування та адміністративно-територіальної, освітньої, медичної та інші… Тому ідеєю проекту стало спільне діаносування управленських хвороб та спільний пощук ліків »»
Експерт зробив презентацію громадського аудиту ефективності розпорядників коштів по утриманню автомобільних доріг у Коблівській і Березанській ОТГ, що провів в рамках Фонд протягом липня-серпня 2019 р.
Також нагадали про те як узимку 2019 р. мешканці Лиманського старостинського округу Березанської ОТГ не пустили дітей у школу. Основною вимогою протестантів було забезпечення належної якості дороги. Хроніка протесту у релізі ГО «ЕкоБерезань» на https://www.facebook.com/LyudmylaMaxymenko/posts/452585461942470.
На що пан Олексій Сидорчук, зазначив, що згадані управлінські проблеми можуть бути вирішено тільки єднанням зусиль райради, місцевих рад, громадянського суспільства та органами державної влади
Медіатор дискусії, начальниця відділу Миколаївського місцевого центру БВПД Вікторія Царьова запропонувала всім учасникам відверто поділитись своїми думками щодо того як вплинула на стан освіти, медицини, доріг у селах старостинського округу та запропонувати . При приоритетності нагальності поставлених питань висловлення своїх думок.
В обговорені активну участь взяли Калинівський староста Олександр Поворозник , активіст «Еко.Березань» Ганна Кушнір , депутат Бекрезанської райради Віктор Клим, активістка Оксана Лозенко. Результати обговорення

Прqес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
_________________________________________________________________________
Зустріч у Калинівському старостинському окрузі проводилась в рамках проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО Березань», Березанською райрадою та виконкомами Березанської, Коблевської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД.
Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині»,, що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>