Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Громадські префекти розпочали підрахунок пільговиків у тролейбусах Херсону

У грудні стартував партнерський піврічний проект ГО «Імпульс Херсонщини»  та «Управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міськради» по формуванню більш ефективної системи витрат місцевого бюджету 2020 на компенсацію проїзду пільгових категорій в електротранспорті при запровадженні «Е-квіток Херсонця».

25 волонтерів 16 грудня 2019р. за дружньою кавою у «Арт-клубі MassON» створили робочу групу «Підрахунок пільговиків 2020» та обговорили з експертами коаліції #ГромадськаПрефектура методику з планом громадського аудиту проекту.

 

«Скільки сплачуватиме бюджет в 2020 році за проїзд пільговиків? Скільки переплатить кожен платник податків в місті? Ніхто не знає!

Адже сьогодні пільги на проїзд у транспорті надаються просто за пред’явленням посвідчення особи пільговика при придбанні проїзного квитка або безпосередньо під час проїзду. За чинної системи надання пільг на проїзд у транспорті точно оцінити обсяг спожитих пільговиками послуг з пасажирських перевезень неможливо. 

Окрім того, через перетини множин пільгових категорій громадян і безперервні зміни чисельності пільговиків кожної категорії складно навіть більш-менш точно оцінити, скільки громадян мають право на певні пільги, і скільки з них фактично користуються цими пільгами. 

Для розуміння цього ми запрошуємо присутніх до участі у  дослідженні кількісних показників пасажиропотоку пільгових пасажирів в м. Херсона у міському електротранспорті.

За результатами нашого дослідження ми розробимо  пропозиції щодо наведення порядку в транспортній галузі шляхом впровадження зручної для пільговиків та ефективної для місцевого бюджету системи «Е-квиток Херсонця»…»

Так мотивував до співпраці присутніх Ініціатор зустрічі – Дмитро Карлюк — кандидат економічних наук, Доцент кафедри економіки, підприємництва  та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету, голова ГО «Імпульс Херсонщини».

Підрахунок буде проведено до кінця січня 2020. 

Запрошуємо волонтерів —  активних та розумних громадян до партнерства  у проекті коаліції #ГромадськаПрефектура! Реєстрація волнтерів проекту на  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWOI-MFtLB3Cs0ULPJ7nlDibayJl4GGnROFeNzdJkCocVtlw/viewform?fbclid=IwAR0gwGqhLNcHJo-l5jgbRlpKTslWxmLUQSY_AWVB1HhoEg2SxYE__hCNYK0

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО «Імпульс Херсонщини»

Нарада відбулась в рамках проекту «Аналіз ефективності використання бюджетних коштів на компенсацію проїзду пільгових категорій», який реалізує ГО «Імпульс Херсонщини»,  за грантової та коуч підтримки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура. 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>