Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Громадська префектура для прозорих, підзвітних фінансів в закладах освіти м. Миколаєва(Анонс)

У середу 12 лютого 2020 р Учбово-методичний центр захисту прав людини (HRTC)  проводить у Миколаєві інформаційно-просвітницький захід коаліції #ГромадськаПрефектура з питань фінансування закладів освіти з бюджетних і приватних коштів.

Захід складатиметься з двох частин – прес-конференції і обговорення в форматі круглого столу.

Громадські префекти поділяться результатами моніторингових досліджень в галузі освіти, протидії корупції та забезпечення чесних і прозорих бюджетних процесів.

Учасники заходу обміняються досвідом та ідеями, візьмуть безпосередню участь в розробці пропозицій щодо вдосконалення системи фінансування шкіл.

Участь у заході безкоштовна. Центр HRTC забезпечує учасників тренінгу роздатковими матеріалами і пригощає кавою. 

Місце проведення:Бізнес-центр «Олександрівський» (вул. Нікольська, 2, м. Миколаїв). 

Початок реєстрації о 10:30. Початок заходу – об 11:00.

Питання організаційного забезпечення заходу та логістики: 

Громадський префект Борис Кудар (097) 712-62-87, kudar.boris@gmail.com

Більш детальна інформація на сторінках заходу: http://hr-advocacy.mk.ua/2020/02/06/press-conf-12-02-2020/ і https://www.facebook.com/events/1366705090176914/.

 

Прес- служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» — координатора коаліції #ГромадськаПрефектура.

 

Захід проводиться в рамках проекту , що реалізує HRTC за підтримки Фонду розвитку міста Миколаєва за кошти NED (Вашингтон, США) та незалежного соціально-екологічного руху NESEHNUTI в рамках Програми трансформаційного співробітництва Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

Коуч супровід #ГромадськаПрефектура здійснює ФРММ в рамках проекту «Громадська префектура для ефективності місцевих бюджетів» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольств США в України

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>