Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Миколаївські місцеві посадовці почули коаліцію #ГромадськаПрефектура!

7 квітня прибрали стихійні звалища на території робітничого селища «Ялти». Про це нам повідомив голова ОСН «Ялти» Сергій Сідляр.

Фото  С. Сідляра. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Спасибі всім хто брав участь в боротьбі зі сміттєвим колапсом на території мікрорайону! Дякую небайдужих громадян! Не просто проживають, а саме громадянам свого мікрорайону! З великим задоволенням сьогодні показую робітниче селище «Ялти» без звалищ:

Фото робітниче седище «Ялти» сьогодні 8 квітня 2020р..

На думку спала українське прислів’я: «Гуртом і батька легко бити». Наша шана Громадському префекта Ганні Кашуби и ГО Фонду розвитку міста Миколаєва (директор Золотухін М.Є.), що надав нам ресурсну а Свідок Info за інформаційну Дорожньому патрулю Миколаїв Олександру Дьяченко та його команді за волонтерську  підтримку. А Заводської адміністрації ми вдячні за те що Ви почули наші зауваження.

Шановні мешканці! Для чистоти і порядку у місті почніть з себе. А перш ніж смітити в не належні місцях подумайте про майбутнє своїх дітей, онуків. Невже сьогоднішня ситуація в усьому світі в зв’язку з епідемією «коронавируса» Вас нічому не вчить …. ».

А так прокоментував подію координатор коаліції , директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) Михайло Золотухін:

«Вітаємо коаліцію та справжніх громадян м. Миколаєва з успіхом! Сподіваємось що це стало першим кроком по виконанню рекомендацій моніторингу ефективності бюджетних  видатків на боротьбу зі звалищами у Заводському районі. 

Сподіваємось, що другим кроком стане сприйняття посадовцями та депутатами рекомендацій моніторингів коаліції #ГромадськаПрефектура, що ми підготували з Експертно-громадською радою міськвиконкому на е-засіданні http://frgn.mk.ua/?p=11468 шостого квітня.»

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» 

Адвокасі за рекомендаціями громадського аудиту проведено в рамках проекту, що реалізує ОСН «Ялти» за підтримки Фонду розвитку міста Миколаєва за кошти NED (Вашингтон, США) та у склади коаліції #ГромадськаПрефектура.

Коуч супровід #ГромадськаПрефектура здійснює ФРММ в рамках проекту «Громадська префектура для ефективності місцевих бюджетів» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольств США в України.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>