http://samoorg.com.ua

Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Сплануємо спільні кроки для добрих доріг на Березанщині!

Саме для цього запрошуємо 17 липня 2020 р. представників органів місцевого самоврядування, старост, активістів і депутатів сіл Березанської та Коблівської ОТГ і ЗМІ на круглий стіл, що відбудеться о 9-45, у п’ятницю 17 липня у сесійній залі Березанської районної ради.

Питання програми круглого столу: 

  1. Які є досягнення та що заважає добрим дорогам на Березанщині;
  2. Які є практики місцевих  полісі та порозуміння її суб’єктів/об’єктів;
  3. Як зменшити або запобігти ризикам реформи дорожньої галузі.

Ми обговоримо напрацювання команди  проекту, зробимо роботу над помилками та  ініціюємо формування коаліції  обласної коаліції «За добрі дороги у гармонійних громадах Миколаївщині!».

Також за кавою у дружньому колі ініціативної групи з формування коаліції «За добрі дороги у гармонійних громадах Миколаївщині!» ми сплануємо наступні спільні кроки на місцевому та обласному рівні. Зокрема, напрацюємо спільну позицію на підсумковому обласному  круглому столі проекту у м. Миколаєві, що заплановано на 24 липня 2020 р. 

УВАГА! Список учасників формуються на основі заявок на участь у заході, що приймаються до 12-00,  14 червня 2020 року.

Учасники, що пройшли конкурс, отримають підтвердження з програмою конференції до 14 червня 2020р. до 17-00.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу fondnikol@gmail.com або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

Місце проведення: зала засідань Березанської районної ради (вул. Центральна, 33, смт Березанка).

Початок реєстрації: 09-30. Час проведення: 9-45 – 12-00.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Круглий стіл є заходом проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>