Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Спланували спільні кроки для добрих доріг на Березанщині!

Саме для цього нещодавно коаліція #ГромадськаПрефектура зібрала за круглим столом у сесійної залі Березанської районної ради 19 громадських експертів, медіа та представників  органів місцевого самоврядування Березанської, Коблівської ОТГ  і медіа.

 

З вітальним словом виступили: Мезенко Денис, голова Березанської РДА; Олексій Сидорчук, заступник голови райради; Іван Ірза, заступник голови ГО «ЕКОБерезань»; Володимир Киливник, директор «Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ».

Експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»,  Тетьяна Золотухіна зробила унікальну презентацію підстав та механізмів співфінансування щодо будівництва та ремонту доріг місцевого значення.

Дискусія на «круглому столі» була  жвавою, фаховою та корисною.

Заступник голови Березанської райради Олексій Сидорчук нагадав основну ічторію успіху проекту на тему  «Степову Веселинівщину і Березанське Примор’я з’єднаємо прямою доброю дорогою».

« Нашим основним досягнення є те, що Миколаївською Обласною владою заплановано будівництво автомобільної дороги між зоною відпочинку «Рибаківка» та селом Вікторівка з капітальним та поточним середнім ремонтом доріг через районний центр Березанку до с. Широколанівка Веселинівського району.

Є надія, що це це відбудеться протягом 2020 – 22  років на виконання п 8. Додатку 3 Регіональної програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області, що затверджена 24.12.2019 рішенням облради.

Так, Миколаївська ОДА та депутати обласної ради почули рекомендації громадських префектів з ГО  «Фонд розвитку м. Миколаєва» (ФРММ) та ГО «ЕКО Березань», що сформовані за результатами річної співпраці з Березанською районною радою та виконкомами Березанської і Коблівської ОТГ по пошуку шляхів вирішення проблеми належного врядування галуззю, що вибухнула рік тому серією перекриттям дороги..».

 Також активну позицію висловили усі присутні, зокрема представники місцевої влади, депутати, старости, громадськості та бізнесу.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Круглий стіл є заходом проекту «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура.

Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в об’єднаних територіальних громадах Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>