Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

У Березанській ОТГ розпочато капітальний ремонт дороги Лимани — Вікторівка!

Про що укладено договір на суму 36 млн. гривень між Управлінням інфраструктури Миколаївської ОДА з переможцем тендеру ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50».

Громадськість, посадовці та депутати Березанської ради! Запрошуємо до моніторингу якості робіт підрядника!!
«Якість ремонтних робіт від осені 2018 р привела до протесту мешканців Лиманівського старостинського округу Березанської ОТГ, що у січні-лютому 2019 р. не пустили дітей у школу. Основною вимогою протестантів було забезпечення належної якості дороги, що 2-місяці тому вже ремонтували».
згадують учасники подій — активістка ГО «ЕКО Березань» Людмила Максименко, та заступник голови Березанської райради Олексій Сидорчук.
Хроніка змагань за якість дороги у релізі ГО «ЕКО Березань» .
«..Саме для напрацювання системи запобігання подібних ситуацій з липня 2019 р. триває компанія коаліцією #ГромадськаПрефектура. Важливим ії етапом став річний партнерський проект ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» «Добрі дороги у гармонійних громадах Березанщини..» за підтримки МФ «Відродження».
Коментує подію координатор коаліції та директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін:
«..За нашою рекомендацію Миколаївською обласною радою та ОДА заплановано не тільки цей капітальний ремонт, а і поточний середній ремонт Березанка — Широколанівка Веселинівського району з будівництвом автомобільної дороги між зоною відпочинку «Рибаківка» та селом Вікторівка.
Дякуємо командам Березнського, Коблівського голів, КУ «Агенції розвитку Кобліської ОТГ», ГО «Еко.Березань» та заступнику голови райради Олексію Сидорчуку за командну взаємодію !!!
Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>