Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Експерти – коучі у команду транскордонного проєкту «Туризм, спадщина и творчість» (THC)

Громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва» оголошує конкурс на заміщення вакансій у команду транскордонного проєкту THC

Реліз та презентація проєкту додаються.

Об’єм послуг на 2021 р:


◄ Участь спільно з партнерами проєкту з Грузії та Болгарії у розробці методології інвентаризації об’єктів культурної спадщини та туристичної інфраструктури в Миколаївській області;
◄ Проведення інвентаризації об’єктів культурної спадщини та туристичної інфраструктури в Миколаївській області;
◄ Супровід розробки та впровадження інноваційних стартапів операторів туристичної галузі Миколаївської області з креативного туризму та культурних продуктів.
Розмір гонорару за годину — відповідно до європейських стандартів.

Вимоги до вакансій:

Професійні навички: підтверджений досвід фахової роботи у відповідній галузі не менше п’яти років; вища освіта, підтверджений досвід викладацької діяльності у відповідній галузі, наявність власних публікацій. Перевагою буде статус здобувача, науковий ступень або почесне звання у сферах проєкту.

Комп’ютерні навички: професійні навички вміння роботи на комп’ютері (Інтернет, електронне листування, Windows, Microsoft Office, PowerPoint, Microsoft Excel; на рівні користувачів Facebook, Skype, Zoom та інші месенджери).

Мовні навички: знання української мови (довільно) та  бажано англійської мови (Intermediate Level )..

Додаткові вимоги до вакантних посад:
громадянство України;

не є платником податку на додану вартість (ПДВ).

Для участі в конкурсі просимо подати:
CV (українською та англійською мовами) згідно з вимогами ЄС;
мотиваційний лист (українською та англійською мовами) з описом відповідного досвіду роботи та компетенцій з додатками і посиланнями на публікації.

Дедлайн подачі документів — до 12.00 год. 21 грудня 2020р. на e-mail: fondnikol@gmail.com.Тема листа із заявкою — «Вакансія експерта-коуча THC».

Співбесіда з кандидатами/кандидатками відбудеться протягом місяця після кінцевої подачі документів на конкурс, у т.ч. дистанційно (за потреби).
У разі виникнення запитань щодо проєкту та конкурсу, звертайтеся до менеджерки з туризму проєкту ТНС Олени Болдусєвої на адресу: fondnikol@gmail.com або за телефонами: +38 (0512) 47-38-79; +38 066 422 80 25.

Нам важливі Ваші думки і Ваш досвід !Адже ми робимо спільну і важливу справу! Приєднуйтесь!

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
Грузино – Україно — Болгарський проект «Туризм, спадщина і творчість» («Tourism, Heritage and Creativity» (ТНС), реалізує в Україні ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Європейського Союзу в рамках Спільної оперативної програми Чорноморського басейну 2014-2020 (Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020). Subsidy Contract No. BSB 1130.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>