Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ташинський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Ташинський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 2 грудня 2020 р. представниками громадськості освітян та органів місцевого самоврядування , що стали учасниками першої  з серії на робочих нарад  у старостинських округах за результатами аудиту коаліції #ГромадськаПрефектура.

Відбулась відверте обговорення виявлених викликів забезпечення якісними освітніми послугами дітей оновленій селищній громади, зокрема щодо джерел ресурсів для формування сучасного рівня садочків та шкіл Ташинської сільради, яку разом з Димирівською, Краснопільською, Щасливівською та Краснянською сільрадами приєднали до Березанської ОТГ Миколаївської області.

17 учасників ташинської наради рекомендували сформувати відповідну робочу групу з представників, округів і центру, що напрацюють спільні пропозиції  до «Угоди про порозуміння щодо Березанської моделі освіти».

Методистка коаліції та експертка ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Татьяна Золотухина презентувала учасникам експертного обговорення висновки громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та згаданих 5-ти сільрадах. Матеріали аудиту 1

Так прокоментувала захід голова Ташиської сільради та новообраий селищний депутат Лілія Машуренко: 

«..Громадські аудитори презентували болючі виклики системи освіти, що мають  місто. Ми продовжимо діалогу та знайдемо дієві рецепти та потрібні ресурси, що необхідні  для якісної освіти як у селах округу  так і в цілому у нашої об’єднаної селищної громади! .»

Нагадаємо, що подібні заходи вже відбулись у Краснопільської та Димитріської сілрадах http://frgn.mk.ua/?p=11966 . А старт серії нарад був дан командою партнерського проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березаншини» на селищному круглому столі http://frgn.mk.ua/?p=11861.

Запрошуємо до співпраці як новобраних депутатів селищної ради  так і активістів для підготовці серії обговорень проекту «Угоди по порозуміння» на робочих нарадах, що відбудуться у всіх округах. Березанської громади!

Чекаємо пропозиції  на : fondnikol@gmail.com  або (0512) 47-38-79. (Олена Вартанян).

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>