Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Яка буде освіта у Березанській оновленій громаді?

Порозуміння з цього питання запрошуємо знайти представників органів місцевого самоврядування, освітян, громадськості з Василівського та Краснянського старостинських округів на робочої зустрічі, що відбудеться у середу 23 грудня 2020 р о 09-30 у приміщенні Василівського старостату (вул. Центральна, буд 54-А, c. Василівка Березанської селищної ради).
У програмі заходу — обговорення висновків та рекомендацій громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та Ташинської, Щасливівської, Димитрівської, Карснопільскою, Краснянської, Краснопільської сільрадами, що стали складовою Березанської селищної громади.
У дружньому колі ми зробимо перші кроки до Угоди порозуміння між представниками центру і віддалених сіл щодо гармонійної моделі освіти у оновленій Березанської селищної громади.

Чекаємо заявки учасників робочої наради!.

У разі виникнення запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу: fondnikol@gmail.com або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.
Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».
Робочі наради є заходами проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», Березанською районною радою та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.
Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини щодо:
• Суті реформи системи надання освітніх послуг;
• Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
• Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень ОМС у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступеней та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в ОТГ району.
Круглий стіл є черговим заходом проекту «Дієві механізми гармонійного розвитку сіл в ОТГ х Миколаївщині», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно на виконання технічного завдання 3.2.1.4. Плану заходів з реалізації у 2018-2020 р.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>