Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Калинівський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Калинівський крок до порозуміння щодо Березанської моделі освіти

Зроблено 16 грудня 2020 р. представниками громадськості освітян та органів місцевого самоврядування, що стали учасниками першої серії робочих нарад  у старостинських округах за результатами аудиту коаліції #ГромадськаПрефектура.

Відбулось відверте обговорення виявлених викликів забезпечення якісними освітніми послугами дітей оновленій селищній громади. Визнав лідерство свого округу, учасники наради звернули на необхідність знаходження порозуміння з менш успішними  округами у питаннях раціонального використання коштів місцевого бюджету для формування сучасного рівня садочків та шкіл Березанської селищної громади Миколаївської області.

15 учасників наради рекомендували сформувати відповідну робочу групу з представників, округів і центру, що напрацюють спільні пропозиції до «Угоди про порозуміння щодо Березанської моделі освіти».

Команда коаліції презентувала

 учасникам експертного обговорення висновки громадського аудиту стану освіти у Березанської ОТГ та згаданих 5-ти сільрадах. Матеріали аудиту 1

Так прокоментував захід директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін:

«.. Ми пропонуємо іншим округам вивчити Калиновський досвід взаємодії при наданні освітніх послуг у дитячому садочку та ЗЗО

Ш, що дозволив вирішити болючі питання раціональних місцевих видатків  для досягнення послуг дітям доброї якості. 

Запрошуємо освітян, членів виконкому, та депутатів та громадськість до діалогу. Саме так ми  знайдемо дієві рецепти та потрібні ресурси, що необхідні  для якісної освіти як у селах округу так і в цілому у оновленій Березанської селищної громади!.»

Нагадаємо, що подібні заходи вже відбулись у Краснопільської Димитріської http://frgn.mk.ua/?p=11966   Ташинської http://frgn.mk.ua/?p=11981 та Лиманівської http://frgn.mk.ua/?p=12023 сільрадах.

А старт серії нарад був дан командою партнерського проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березаншини» на селищному круглому столі http://frgn.mk.ua/?p=11861.

Запрошуємо до співпраці як новобраних депутатів селищної ради  так і активістів для підготовці серії обговорень проекту «Угоди по порозуміння» на робочих нарадах, що відбудуться у всіх округах. Березанської громади!

Чекаємо пропозиції  на: fondnikol@gmail.com  або (0512) 47-38-79. (Олена Вартанян).

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «ЕКО. Березань», виконкомами Березанської, Коблівської місцевих громад  та Миколаївським місцевим центром ПВПД в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х ОТГ Березанщини.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>