Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Виклики на шляху до доброї освіти у Коблівській громаді

Запрошуємо обговорити представників медіа, органів місцевого самоврядування, освітян, громадськості старост округів Коблівської громади на нараді за попередніми результатами громадського аудиту системи освіти об’єднаної громади.

Нарада відбудеться у четвер 4 березня 2021 р. о 9-30 у приміщені виконкому сільської раду виконкомі (вул. Одеська, буд. 4 с. Коблево).

У дружньому колі ми:

  • Обговоримо перші результати громадського аудиту;
  • Сплануємо березневу серію заходів медіації у Рибаківському, Тузлівському, Українському, Анатоліївському, Новофедорівському округах громади;

Чекаємо заявки потенціних учасників заходів.

У разі виникнення запитань, звертайтеся на E-mail: fondnikol@gmail.com  або за телефоном +38 (0512)47-38-79.

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

_________________________________________________________________
Нарада є заходом проекту «Добра освіта у гармонійних громадах Березанщини», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» в рамках діяльності Мережі із розвитку місцевої демократії та коаліції #ГромадськаПрефектура.

Партнерами проекту є  ГО «ЕКО. Березань», виконкоми Березанської і  Коблівської рад  та Миколаївський місцевий центром ПВПД.

 Метою проекту є підвищення спроможності місцевого самоврядування для створення дієвої системи з надання якісних публічних послуг у закладах дошкільної та загальної освіти на основі застосування механізмів місцевої демократії та медіації для досягнення ясності та порозуміння представників периферії та адміністративних центрів 2-х місцевих громад Березанщини щодо:

  • Суті реформи системи надання освітніх послуг;
    • Оптимальної мережі закладів освіти згідно вимог національного законодавства;
    • Пріоритетності, перспективності та ефективності видатків на виконанню відповідних власних повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забезпечення функціонування мережі з дошкільних закладів освіти та шкіл різних ступеней та підпорядкованості (опорний заклад-філія) в місцевих громадах.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>