Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Круглий стіл розвитку місцевої демократії «ВЛАДА – ГРОМАДА» ДІЄВІ ІНСТРУМЕНТИ ТА МЕХАНІЗМИ ВЗАЄМОДІЇ

 

 

 

 

 

Проєктом «Найкращі практики місцевого самоврядування», що впроваджується місцевими Коаліціями за підтримки експертів Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ, підготовленого проєкт Дорожньої карти реформ за напрямом «Розвиток місцевої демократії».

 

Запрошуємо обговорити виклики, кращі практики та «перемоги», долучитись до напрацювання рекомендацій до підготовленої ДКР щодо впровадження реформ на прикладі м. Миколаєва та Миколаївської області.

 

Коли: 14.05.2021 р. , з 15:00 до 17:00

Формат: онлайн за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/82829984565 ID 828 2998 4565

Трансляція в YouTube https://is.gd/KlJoGB 

Організатори: коаліція Миколаївської регіональної платформи реформ спільно з Миколаївською міською радою. 

 

У заході візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування, місцевої влади, громадських організацій, громадських рад, академічної спільноти, інші зацікавлені сторони.

 

Метою Круглого столу є визначення короткострокових і перспективних заходів щодо розробки та впровадження у м Миколаєві і області дієвих механізмів та інструментів взаємодії «влада — громада» для вирішення питань місцевого значення. 

Заплановано презентацію з подальшим публічним обговоренням Дорожньої карти реформ, направлених на посилення спроможності членів місцевих громад до якісної взаємодії «влада – громада» при вирішенні питань місцевого значення з врахуванням інтересів широкої громадськості та реалізації громадянських прав на громадську участь

Результати обговорення будуть взяті для подальшого опрацювання. 

За додатковою інформацією звертайтеся за к.т. +38 067 512-16-32 та (0512) 47-38-79; +38 067 821 13 43

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>