Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Модернізація Стратегії Березанскої – ЕКО- громади

 

 

 

Чергове засідання Стратегічної ради відбудеться о 13-00 у п’ятницю 28 травня 2021 р у приміщені селищної ради (вул. Центральна, буд 33, с.м. т Березанка).
У програмі заходу:
По — перше, презентація результатів збору пропозицій до згідно опитувальника «Дерево цілей» ;
По — друге, виявлення пріоритетних завдань і заходів для подальшого напрацювання учасниками ради та представниками громадськості проектних ідей;
По — третє. планування подальшої діяльності Стратегічної ради.
Нагадуємо, що Стратегічна рада Березанської селищної громади створена о розпорядженням селищного голови.

Метою ради є: як актуалізація цілей так і модернізація завдань, заходів та розробка проектних ідей і проектів щодо вирішення екологічних проблем розвитку.
На установчому засіданні 8 квітня учасники отримали опитувальник «Дерево цілей» . Таким чином запущено процес збору пропозицій від громадськості усіх округів громади . Реліз установчого засідання на http://frgn.mk.ua/?p=12306 .
Запрошуємо членів ради, старост, екологів і краєзнавців до формування співпраці!
Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
Методичний супровід Стратегічної ради відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.
EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.
Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>