Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Дерево цілей для Стратегії Березанської – ЕКО- громади

 

Саме це погодила  Стратегічна рада Березанської селищної громади на другому засіданні, що відбулась 28 травня 2021 р.

 

 

Представники громадськості, місцеві депутати і посадовці разом з експертами коаліції #ГромадськаПрефектура напрацювали пропозиції у проект плану реалізації Стратегії оновленої селищної громади. 

Пропозиції у файлі «Дерево цілей Березанської територіальної громади» виділено жовтим.

Структурні підрозділи селищної ради приступили до розрахунку фінансових ресурсів, що будуть необхідні для реалізації цілей та завдань проекту модернізованої Стратегії Березанської селищної громади на період 2021-2024 роки, що після обговорення на громадських слухання буде розглянуто селищною радою.

Нагадаємо, що цей пакет болючих проблем:

  •  з одного боку, було виявлено громадська експертизи діючої Стратегії розвитку ОТГ, що була проведена експертами коаліції «Громадська префектура» у форматі стратегічної екологічної оцінки. 
  • А з іншого доповнено учасниками серії фокус- груп http://frgn.mk.ua/?p=12441 і сходок жителів усіх 9-ти старостинських округів селищної громади.

До третього засідання , що заплановано на 20 червня  буде  підготовлено проект Стратегії разом з планом ії реалізації, що міситиме комплекс проектних ідей з вирішення болючих проблем формування ЕКО — громади, що розвивається.

Запрошуємо членів Стратегічної ради, старост, екологів і краєзнавців до співпраці!

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Методичний супровід робочої групи відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для гармонійної Березанської ЕКО — громади», що реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Проект реалізується ФРММ спільно з Березанською селищною радою, ГО «ЕкоБерезань» та ВГО «Національний екологічний центр України», з КУ РЛП «ТИЛІГУЛЬСЬКИЙ» в рамках діяльності коаліції #ГромадськаПрефектура у складі Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>