Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ефективне самоврядування, демократія участі та проєктний менеджмент для відновлення громад

Саме це стало темою дводенної осінньої сесії «Школи громадянської дії», яка відбулась 24 — 25 листопада для територіальних громад Чернігівської області.

Загалом учасниками навчання стали 20 лідерів з 6-ти територіальних громад. А саме- Городнянської, Добрянської, Менської, Сновської, Ріпкинської, Кіптівської ТГ.

т

За допомогою тренерів та експертів з «Мережі ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії» місцеві посадовці та представники громадськості регіону:

  • Вивчали логіку та механізми відповідної державної політики відбудови;
  • З’ясовували ключові проблеми і виклики відновлення громад Чернігівщини;
  • Опрацювали ідеї проектів та розпочали пошук ресурсів для їх реалізації.

Також учасники навчання обговорили роль громадянського суспільства у відновленні та можливості різних механізмів місцевої демократії для налагодження взаємодії органів місцевого самоврядування та громади, зокрема при реалізації згаданих проєктних ідей.

Загалом, випускники Школи протягом 2022 -2023 рр. за коуч — підтримкою експертів з Мережі підготують, знайдуть ресурси та реалізують проекти для відновлення ТГ як Чернігівської, так і Миколаївської областей.

Нагадаємо, що нещодавно у Березанці відбулось подібне навчання для місцевих молодих лідерів Миколаївщини. Реліз з посиланням на навчальні матеріали Школи на http://frgn.mk.ua/?p=13391

З питань участі формуванні місцевих планів відновлення та коуч — супроводу проєктів у ТГ 2-х згаданих областей України звертатися до:

Наталії Дрозд – голові ГО Доброчин (м. Чернігів). Тел. (вайбер) +38(050)382-85-90, E-mail: ndrozd@bigmir.net ;

Маріанні Капусткіной— офіс — менеджеру ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», Тел (Вайбер) , (050) 547-81-35; E-mail: fondnikol@gmail.com .

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Діяльність відбувається в рамках проєкту «Згуртованість і демократія для ефективного відновлення територіальних громад», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Проект реалізується у партнерстві з ГО «Доброчин» (м. Чернігів) в рамках діяльності коаліції «Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».

Метою проекту є налагодження взаємодії «влада-громада» для ефективного відновлення територіальних громад Миколаївщини та Чернігівщини, що постраждали від російської військової агресії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>