Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

CТВОРЕНА ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ВИКОНКОМІ БЕРЕЗАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

01 грудня2022р сім представників інституцій громадянського суспільства стали учасниками установчих зборів Громадської ради при виконкомі селищної ради.

Створено консультативний орган при виконкомі селищної ради у кількості 11 осіб. Поки обрано 7 представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок які подали весь пакет документів. А саме:

  1. Людмила Дехтяренко, редактор газети «Березань»;
  2. Іван Ірза, Миколаївський Благодiйний Фонд «Дітям України»;
  3. Тетяна Локтіонова, РО профспілки працівників освіта і науки України;
  4. Віктор Малиновський, ГО «Голос Громади Березанщини»;
  5. Яна Салашинська , ГО «Громадська ініціатива Миколаївщини», с. Щасливе;
  6. Ігор Тимошенков, Релігійна громада парафії Покрова Пресвятої Богородиці УПЦ (ПЦУ), с. Краснопілля;
  7. Олександр Шаповалов, перший заступник координатора ВЦ «БЕРЕЗАНЬ» ГО «ЕКО Березань», с. Дмитрівка.

Було обрано керівництво громадської ради. А саме:

  • Олександр Шаповалов — Головою громадської ради;
  • Людмила Дехтяренко — Заступником громадської ради;
  • Іван Ірза — Секретарем громадської ради.

Новообраний голова Олександр Шаповалов заявив, що все життя прожив в селі, пропрацював на землі, тому разом із місцевою владою, консолідованою впливовою громадськістю маємо намір разом почати вирішувати найактуальніші проблеми нашої громади, залучивши до цього усі необхідна та можливі ресурси.

Березанській голова Валерій Хоміцький так прокоментував подію:

«У нинішніх умовах, коли ми прагнемо розвитку територіальної громади, для нас важливо, щоб громадськість сприймала нас по наших справах та ідеях.

Нам дуже важливі поради та слушні ідеї професіоналів, які своєю працею допоможуть зробити нашу громаду ще кращою.

Крім того, креативні ідеї команди Громадської ради розглядатимуться відкрито і прозоро – на засіданнях депутатських комісій, сесій та виконкомів

Закликаю до єднання представників громадськості та влади для спільного вирішення усіх нагальних проблем громади.!».

Зі свого боку, член ініціативної групи, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Михайло Золотухін додав:

«Вітаємо Березанську громаду з реальним кроком до запуску механізму участі жителів у місцевому самоврядуванні, зокрема захисту прав, інтересів громадян та відновлення громади!

Цей демократичний механізм розроблено за рекомендаціями нашого   громадського аудиту та на основі успішного досвіду системи громадських рад м. Миколаєва.

Сподіваюсь, обрані представники громадянського супільства застосують свої знання, ідеї та професійні здібності для відновлення та розвитку селища та усіх сіл Березанської територіальній громади.»

Протягом двох місяців на наступних зборах буде обрано ще чотири представника з інститутів громадянського суспільства.

Чекаємо від місцевих активістів пакети документов що розміщено на https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1666946381/.

Запрошуємо активістів до громадської ради !

З питань підготовки документів звертайтеся до Івани Ірзи, секретаря громадської ради, заступникаголови правління ГО «ЕКО. Березань». тел (066) 341- 21-62, E-mail: eko.berezan@gmail.com .

Прес — служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Супровід формування громадської ради відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Діє Меморандум про співпрацю від 17.11.2020р між  ФРММ Березанською селищною радою а також при партнерстві з ГО «ЕКО.Березань».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>