Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Зелене відновлення трьох громад Вознесенщини

Саме такий проєкт з запуску ЕКО- системи теплозабезпечення на основі місцевої сировини стартував у Вознесенській міській, Олександрівській селищний громадах.

На робочих зустрічах 18 та 19 січня 2023 року у громадах було презентовано громадську місцеву мережу еко-активістів «Ресурсний центр  зеленого відновлення» (далі РЦЗВ).

Місцеві посадовці, депутати та представники громадськості обговорили діючі системи місцеві системи теплозабезпечення та діяльність мережі яка запланована в рамках піврічного проєкту та громади.

Так прокоментували сервіси проєкту директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Михайло Золотухін :

«У трьох громадах окрім нашої експертної роботи з напрацювання нормативно-правового забезпечення зеленого відновлення та налагодженню взаємодії влада-громада, планується закупівля і запуск експлуатації комунальними підприємствами твердопаливного котла і генератора.

А для налагодження взаємодії влада-громада командою РЦЗВ у трьох громадах Вознесенщини заплановано місцеві круглі столи, навчання, івенти за участю представників громадськості, еко-активістів та органів місцевого самоврядування.»

Запрошуємо місцевих ЕКО-активістів, посадовців та депутатів до співпраці!

Фото – звіт заходу у Вознесенську:

Фото – звіт заходу у Олександрівської ТГ:

Фото – звіт з Бузької ТГ :

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Для довідки

Заходи у 3-х ТГ організовано у межах проєкту ««Зелене Відновлення на Миколаївщині: Організація діяльності мережі «Ресурсних центрів зеленого відновлення» у територіальних громадах Миколаївської області».», який реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Данії.

Думки, висновки та рекомендації, висловлені під час заходу, належать виключно учасникам та не обов’язково відображають офіційну позицію ПРООН, ООН, Уряду Данії та/або інших міжнародних партнерів.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>