Ресурсний центр ГУРТ

Ресурсний центр ГУРТ
Анализ интернет сайтаfree counters

Ефективне самоврядування та інтеграція ВПО у процеси демократичного відновлення Березанської і Коблівської громад

Саме це стало темами круглого столу, семінару та майстерні, що відбулись в «Освітньому хабі ЕКО. Березань» 26 — 27 січня 2023 р. в рамках сесії «Школи громадянської дії».

За допомогою експертки ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» Тетяни Золотухіной  26 місцевих посадовців та представники громадськості і ВПО двох сусідніх громад:

  • З’ясували проблеми ефективності врядування за результатами відповідних громадських аудитів від #ГромадськаПрефектура;
  • Вивчали мождивості громадських рад для вирішеня виявлених проблем, зокрема  інтеграції ВПО у процеси відновлення та розвитку ТГ;
  • Опрацювали ідеї проектів та розпочали пошук ресурсів для їх реалізації.

Так прокоментував хід навчання депутат Березанської селищної ради, голова ГО «ЕКО.Березань» Олексій Сидорчук:

«Разом з Тетяною Золотухіной ми обговорили результати трьох аудитів Березанської громади, визначили ключові проблеми відновлення території. зокрема згуртованості жителів та ВПО, а також було проведено ділову гру з їх вирішення. Загалом змогли на практиці змоделювати та захистити проектну заявку у форматі ділової гри.

Окремо обговорили можливості місцевої демократії та подальші кроки діяльності Громадської ради при Березанській селищній раді.

Команда ГО «ЕКО Березань» висловлює щиру вдячність Тетяні Половець та персоналу кафе «Березань» за професіоналізм, гостинність та смачну кухню, а Березанській селищній раді та її підрозділам за сприяння та оперативність.»

Нагадаємо, що на базі «Освітнього хабу ЕКО.Березань» та при партнерстві з ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» відбулось :

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Інтеграція ВПО у відновлення територіальних громад Миколаївщини, що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» при партнерстві з ГО «ЕКО.Березань» (смт Березанка), ГО «Перспективи XXI сторіччя» ( с Коблево), виконкомами Березанської та Коблівської рад.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>