Саме це сформували учасники та учасниці майстерні з проєктного менеджменту,, що відбулась двадцять другого березня 2024 р. у приміщені Березанської ради.
У заході взяли активну участь 22 представників місцевого самоврядування, Березанської ради ВПО та громадськості Березанської та Коблівської громад.
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/03/EU4USociety_social_medias-копия-7-1-1024x1024.jpg)
За допомогою депутатки Вознесенської міської ради, тренерки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Вікторії Бальцер сформовано наступні три проєктні концепти що будуть подані на діючі грантові конкурси:
- «Органічне рослинництво та землеробство у Коблівської та Березанської громадах» для”, мета якої є створення робочих місць та інтеграція ВПО у процеси відновлення та розвитку домогосподарств та фермерства;
- Молодіжний Громадський хаб, мета якої є єднання молоді для відновлення та розвитку громад на основі формування та реалізації креативних ідей;
- Активне та щасливе громадське життя жителів третього віку» мета якої є створення системи соціальної допомоги та підтримки громадських інціатив жителів поважного віку.
Михайло Золотухін, директор ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» розповів: «Учасники майстерні тепер мають можливість застосувати отримані знання на практиці – написати грантову заявки на різні конкурси міжнародних донорів.
Найбільш активними були представники Березанки, Рибаківки , Федерівки, Україники. Очікуємо такої ж активності при подальшої формквання якісних грантових заявок. Фінансування на закупівлю обладнання може отримати фізична особа – підприємець Наші експерти допоможуть».
Фото з майстерні від Михайла Золотухіна
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/03/842-768x1024.jpg)
![](http://frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2024/03/793-1024x768.jpg)
Майстерня стала фінальною сесію у Школі громадянської діі», що відбулись у згаданих громадах у зимку 2023-24 року.
Це були Ідеатони у сфері рослинництва, городництва і креативних індустрій та семінарів-тренінгів з проєктного менеджменту, формування сильних місцевих організацій громадянського суспільства та пошуку донорів /інвесторів.
Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»
Захід відбувся в рамках проєкту «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб у життя Березанської, Вознесенської та Коблівської ТГ», що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».
Партнерами проєкту є Коблівська, Березанська та Вознесенська ради, ГО «ЕКО Березань» та БФ «Фонд громади Вознесенську».